radek5314

pług 4 skibowy obrotowy

Polecane posty

19seba    12

Witam , mam na oku pług eberhardt 4 ażurowy, rama 110 tylko nigdy takim nie orałem i nie wiem co ten pług potrafi :) Posiada ktoś taki ? Chciałbym wiedzieć czy ładnie kryje i czy lekko sie nim orze... Na co zwracać uwage przy zakupie ? Z tego co wiem to da się regulować pierwszą skibę ale regulacji liniowania już nie posiada. Bardzo to jest przydatne ? :P Czy lepiej szukać jakiegoś rabe werka ? One chyba mają więcej możliwości regulacji... Potrzebuje jakiś lekki pług do 100 KM i ten eberhardt mi się rzucił w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19seba    12

Troche rędziny a tak to raczej gleby lekkie w uprawie... Nie ma za wiele informacji o tych pługach w internecie a w okolicy przeważają rabe werk

Edytowano przez 19seba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

posiadaczy takiego pługa tu niewielu ,

mi chodziło o konkretny plug który chcesz kupic ,

ale ok ,

to pług o lekkiej konstrukcji ,z kąta natarcia można wywnioskować ze pójdzie lekko ,lecz jak bedzie sucho to bedzie problem z zagłębianiem bo nie ma regulacji kata słupicy

jak wspomniałem ażur nie nadaje sie na lekkie gleby ale to Twój wybór

i najważniejsze ten pług ma regulację liniowania ,natomiast brak regulacji pierwszej skiby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeniek    10

Witam proszę was o poradę jaki pług obrotowy 4 skibowy kupić do renault 110 54 , Wiadomo że najlepsze pługi to podobno lemken i kverneland , ale są jeszcze inne zachodnie marki ,jaki byście polecili pług  tak do 12 000 zł ,żeby był porównywalny z tymi lepszymi markami  ,  gleby mam raczej lekkie nie ma większych problemów z uprawą  klasa od 3 do 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pep14    29

Trochę w innej sprawie. Powiedzcie mi co robię źle w ustawieniach mojego overum obrotowego że nie zabierają równo obie strony. Różnica po obrocie jest około 25 cm w szerokości orki. Jeżeli chodzi o cięgna to mam je luźno oba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1711    12

Posiadam od 7lat ibisa na resorze 3+1 ciągam zetorem forterrą 110 km przy rostawie 45cm na skibe szerokość pracy180cm bez problemu zetorek ciąga teren pegurkowaty polecam ten pług mam z roku 2012


pep14 cięgna przy pługu muszą być na sztywno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj