Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawel6200    3

Pacjent joskin modulo 2 

Przy gornej czesci silownika znajduje sie nakretka z filterkiem stalowym, z danej nakretki cieknie duzo oleju, od czego jest ta nakretka I czemu olej ucieka

Pozdrawiam

IMG_20181021_100934.jpg

IMG_20181021_100939.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Zapewne to jakiś odpowietrznik a siłownik jest nieszczelny i olej idzie... 

Regeneracja niewiele da kup nowy siłownik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6200    3
5 godzin temu, Patryk1222 napisał:

Zapewne to jakiś odpowietrznik a siłownik jest nieszczelny i olej idzie... 

Regeneracja niewiele da kup nowy siłownik 

Czy regenerowales taki silownik I widziales ze to nic nie da czy po prostu to Twoja opinia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186
jeśli cylinder jest ok to wymiana uszczelniaczy i będzie ok ale... uszczelniacze muszą być dobrze dobrane i odpowiednio założone, a jak ktoś zakłada i np uszkodzić przy montażu to później właśnie takie historie że zaraz pocieknie ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6200    3
37 minut temu, tomas318 napisał:

witam regeneruje siłowniki kompletnie moge panu to naprawic 

My z Lubelskiego krzczonów a Pan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136
2 godziny temu, pawel6200 napisał:

Czy regenerowales taki silownik I widziales ze to nic nie da czy po prostu to Twoja opinia??

 

Miałem z tym styczność było regenerowane w firmie która się tym specjalizuje koszt podobno połowę ceny nowego a po kilkunastu beczkach znów ciekło... 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KAROL0905
      Zastanawiam się nad zakupem beczki ok 5-6 tyś l i nie wiem którą firmę wybrać?????????? Ceny są podobne i nie wiem co robić poradźcie i piszcie posty!?!?!?!
      Połączone (Joskin vs Meprozet)
    • Przez arturo4333
      Witam wszystkich! Mam takie pytanie czy do Ursusa 3512 można podpiąć dodatkowy siłownik pomocniczy? za odpowiedzi z góry dziękuję.
    • Przez mataxenon
      Witam. w związku z tym że nie mogłem nic znaleźć na forum, muszę założyć nowy temat. wiec tak przy moim ursusie nie ma w ogóle siłownika wspomagającego podnośnik, i chce go podłączyć ale nie moge się domyślić gdzie podłączyć zasilanie, proszę więc o pomoc, mogą być zdjęcia. czekam na odp.
    • Przez zetor7745
      Cennik Wozów asenizacyjnych Joskin.
       
       
      Model Pojemność l Cenna netto
       
      Modulo2 4000L 19,300 zł
      Modulo2 6000L 27,900 zł
      Modulo2 7000L 29,900 zł
      Modulo2 8400L 33,900 zł
      Modulo2 10000L 44,900 zł
      Modulo2 12000L 55,900 zł
       
      Cena dotyczy standardowego wyposażenia wozów.
       
      Podane ceny są cenami NETTO do których należy doliczyć 22% Vat.
       
       
      Jeśli komuś to się przyda to będe zadowolony
    • Przez jacor95
      Witam. Nie dawno kupiłem prasę krone kr 130. Robiłem dziś nią sianokiszonkę, i mam mały problem. Mianowicie z siłownikiem trzymającym haki na komorze. Są 2 siłowniki trzymające haki. Jeden bardzo łatwo mi się rozciąga (z lewej strony od przodu prasy) ten 2-gi siłownik (po prawej stronie) działa dobrze. Siłownik tak się rozciągnie, że na wskaźniku napełnienia komory wskaźnik pokazuje na 3, a po drugiej stronie 1, dlatego bela z jednej strony wychodzi zbita jak kamień a z drugiej umiarkowanie zbita.
      Jak te siłowniki działają? Nie zauważyłem żeby tam dochodziły jakieś przewody (tak jak do siłowników od tylnej klapy) Nad tymi siłownikami od haków są takie zbiorniki. Może ktoś wie co by tu można z tym zrobić, spróbuję uzupełnić olej w tych zbiorniczkach. Jeśli ktoś wie, miał kiedys do czynienia z takim problemem to proszę o pomoc.
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj