Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mirasek    7

Naprowadziłeś mnie ale jeszcze sobie dalej filozuje ;) Tak wyszło że mam do wyboru właśnie K72JR w dwóch wersjach:

i5 2,53 GHz / 500GB / 4x usb

i3 2,4 GHz / 320GB / 3x usb

Reszta j.w., Radeon HD5470, 4GB RAM, itp. i teraz czy warto dopłacać 500zł do tego lepszego? Podobno nie będzie bardzo odczuwalnej różnicy między tymi prockami, a większy dysk jest fajny ale nie niezbędny dla mnie, obecnie na stacjonarnym dziadku mam 80GB i wszystko się jakoś mieści (bo musi) :) Oba lapki są już z systemem operacyjnym.

Czy warto dopłacać 200zł za przedłużenie gwarancji o rok, do trzech lat?

zorzyk2    50

W Dellu mają dość dobrą ofertę i konfigurator. Przedwczoraj kupiłem u nich XPS17 z i5-460, gragika GF435, 4GB ramu, szybki dysk 320GB/7200rpm (ma miejsce na drugi - w planach dysk SSD),ma gniazda 2xUSB2 i 2XUSB3, super fonię i roczne ubezpieczeniee od wszelkich losowych uszkodzeń, Windows7, aluminiową obudowę. Całość na firmę kosztowała 3497zł.

Tu kupowałem

http://www1.euro.dell.com/pl/pl/domowe/Notebooki/laptop-studio-xps-16/pd.aspx?refid=laptop-studio-xps-16&cs=pldhs1&s=dhs

mirasek    7

Na firmę czyli cena netto?

Ja finalnie zanabyłem dziś K72JR z i3-370M 2,4 GHz, grafika Radeon HD5470 DDR3 1GB, dysk 320GB, 4GB RAMu, 4x USB, Windows 7 Premium... nie wiem co tam jeszcze, bo tylko tyle na nim napisali ;) cena 2492zł

Ten z linka od Teddy'ego ma podobno dwa dyski HDD po 320GB, z tego co czytałem to większa masa, pobór prądu, hałas i ciepło ale za to można wymienić jeden na szybki SSD właśnie... Ciekawe czy mój ma miejsce na drugi dysk, skoro inny z tej serii ma dwa? Pewnie tak ale na nic mi ono nie potrzebne, póki co :)

zorzyk2    50

Ta cena to już brutto, z dostawą. Wolałbym procesor i5 560 i 500GB dysku, ale całkiem niedawno nabyłem zewnętrzny 500GB i tu wybrałem mniejszy. Zależało mi by był poniżej 3,5 tys by nie bawić się w środki trwałe. Ta grafika ATI Radeon 5470 jest słaba - poczytałem trochę recenzji - porównywalna z GF310M. Twój model też przerabiałem i szukałem opinii o nim, ostatecznie po wizji lokalnej padł inny wybór.

mirasek    7

W sprzęcie do 2,5k zł trudno o coś lepszego. Do nowych gier na pewno słaba, tyle że ja już nie gram kilka lat. Tak jak pisałem - internet, muza, filmy, więc lepszej mi nie potrzeba. Z tego co czytałem to żaden Radeon nie wspiera sprzętowo programów typu CAD, nie są to karty do wydajnej pracy ale raczej "rozrywkowe" i chyba podobnie jest z GF :lol:

mister    46

Ja od +/- roku użytkuje della studio karta graficzna ATI Mobility Radeon HD 3650 ale wiecej mi nie potrzeba też tylko internet muzyka filmy od czasu do czasu zagram... a firme jak najbardziej polecam. Nic się z nim złego nie działo wybrał bym jeszcze raz taki sam.

Marcin91    280

Ja od ponad miesiąca użytkuję Acera Aspire 7741G z procesorem i5-430M oraz grafiką Mobility Radeon HD 5650 i muszę przyznać, że jestem z tego wyboru zadowolony, miałem wiele wątpliwości, bo z ograniczeniem do 2,5k faktycznie nie ma co kupić za bardzo, więc ostatecznie było mi bardzo żal, bo musiałem 400 złotych dołożyć do obecnego, ale komputer spisuje się na razie po mojej myśli, grafika daje rade w grach, dysk mam pojemny, bo 640GB, oryginalną Winde, na czym mi zależało, wybrałem Acera, ponieważ Asusa z tymi parametrami bym nie kupił za taką kwotę, a brat używa Acera 2 lata i serwisu jeszcze nie widział, więc mam nadzieję, że i mój się będzie spisywał jak najlepiej.

hurt1991    1

z wszystkich posiadanych dotąd, na zabieranie lapa do bagażnika, w kurz, na wilgoć i bezprądowe używanie to wygrywa Asus. Przykładowo, wersję U36S z GeForceGT520M mam do dzisiaj, a to jest sprzęt 6-cio letni. Dziękuję.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kris14
      Mam problem z moim komunikatorem GG (wersja 7.1 build 6).
      Nie mogę wyszukiwać nowych znajmowych w opcji szukaj.
      Wpisując daną miejscowość (np. Poznań) wyświetla mi się że nie ma osób spełniających podane kryteria- co może być? Czy robię coś nie tak?

PS: Żeby nie było to status mam ustawiony na dostępny.
      Proszę o pomoc .

pozdro kris14
    • Przez ursus-moc
      Kiedy bedzie dzialac agrofoto na android
    • Przez samczyk1991
      Witam
      Już po raz (kto by to zliczył) potrzebuje waszej porady.
      Chciałbym kupić sobie jedno z 2 urządzeń wymienionych w tytule tematu. Potrzebuje go wyłącznie do internetu i filmów.
      Bardzo często podróżuje PKS'em na Warmię, trasa sobie liczy ponad 300km i zajmuje ok 5 godzin jazdy. Codziennie na dojazd do pracy poświęcam 40-50min w jedną stronę. Także potrzebuje urządzenie, które zapewni mi rozrywkę w wolnych chwilach. I teraz co wybrać ?

Jak poprzednio pomagaliście mi w wyborze laptopa ( przy okazji dziękuje wszystkim za porady) to coś tam o nich wiedziałem, a w przypadku tabletów to nic dosłownie nic nie wiem. Nie wiem czym się kierować podczas zakupu, w jaką półkę cenową uderzyć żeby coś sensownego znaleźć ?

Raczej jestem za tabletem bo wydaje mi się, że to lepsza i tańsza opcja i teraz proszę o pomoc w zakupie i o cenne wskazówki, i jakieś linki do przykładowych produktów np. na allegro żebym mógł obczaić towar
    • Przez Piotruniu25
      Jak wyłączyć pilotażową wersje windows bo to zaczyna mnie wkurzać?
    • Przez Hanter150
      Niedawno zastanawiałem sie czy założyć stronę internetową swojego gospodarstwa. Ma ktoś założoną taką stronę??? Znacie jakieś adresy takich stron??? Jeżeli tak proszę o linki. Jak myślicie to dobry pomysł???