ShunDevil

Ciągnik 110-140-koni 6 cylindrowy

Polecane posty

ShunDevil    0

Witam poszukujemy wraz z ojcem ciągnika o mocy 110-140 koni.Ciągnik ma być główny w gospodarstwie.Ma być to ciągnik nowy i powinien zmieścić sie do 340 tys.Chciałbym jeszcze dodać żeby mial 6 cylindrów.

sumek666    1300

Chyba takich nie ma. 

NH ma 4 cyl od 145 (T6) 140 KM (T7) i 340 tyś brutto może nie wystarczyć. JD od 155 KM. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bartek933    1987

Też mi się tak wydaje, chyba claas i mf oglaszali się że 140km i 6cyk ale i kasa inna

A wg co za problem usiąść przed komputerem lub podzwonic po dilerach

• Thanks 1

Przepraszamy, nie można wyświetlić treści.

maciej2013    8
popieram wojtal24 nowy zetor crystal 160 ja posiadam 2 letniego takiego A teraz jest nowsza wersja fajniejsza tego co mam starcza mi w zupełności na 100ha

michalek4040    39

MF bedzie odpowiedni. 7715 na dyna6 za 320 kupisz a jazda i obsluga nim to bajka. Znajomy zadatkowal w tym tygodniu takiego. Masa ciagnika z 6 cylindrami i te 150 koni to naprawde fajne polaczenie

Bartek933    1987

Sumek daj spokój, jakby realnie był zainteresowany to pytał by co sądzimy o konkretnych modelach

• Like 1

Przepraszamy, nie można wyświetlić treści.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kris94
      Witam. Kupię ciągnik rolniczy o mocy 85-110KM. Cena zależnie od ciągnika i stanu mogą być starsze za 30-40 tyś a maksymalnie 60-70 tyś brutto. Ciągnik najlepiej w miarę mechaniczny, dobrze jakby był ze skrzynią 40km/h, pneumatyka mile widziana 😉 (choć wiem że niewiele zachodnich posiada więc nie konieczna). Pod uwagę biorę również nowsze belarusy i pronary. Jestem z południa Wielkopolski i najlepiej coś w obrębie do ok 120km.
      Pozdrawiam
    • Przez Marcin_1992_2008
      Witam. Stoje przed kupnem nowego ciągnika. Mam na oku deutz fahr 5110 g plus. Jakie są wasze opinie o tej marce i o tym modelu? Cena jaką mi zaproponowano to 182tys netto
      Wyposażenie : podnośnik mechaniczny , skrzynia 5-cio biegowa z dwoma półbiegami, klima, rewers elektrohydrauliczny. Czy te skrzynie są awaryjne? z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez Wasyl97
      Witam, wszystkich. Chciał bym kupić nowy ciągnik i zastanawiam się który wybrać mam na oku ciągniki trzech marek i nie wiem na który, się zdecydować. Są tą New Holland T6.145, Steyr 4125 profii clasic , Claas Arion 510. Chciał bym poznać wasze opinie na ich temat. 
    • Przez XkajkopterX17
      Witam, szukam posiadaczy ciągnika John Deere 6110r, czy ciągnik jest wystarczający do prac średnio-ciężkich, chodzi w skrócie o zastąpienie John Deere'a 6420 Premium
      Jaką posiadacie opinię na jego temat jak wyglądają jego rzeczywiste osiągi, spalanie itd.
    • Przez Luki1988
      Witam, panowie można coś kupić w tych pieniądzach? Zależy mi na tym przedziale mocy, może być opcja podstawowa bez bajerów, mechaniczny, jedynie rewers przydałby się. Belarus odpada:)

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.