Polecane posty

Witam mam problem ze światłami w Władimircu ponieważ nie wiem jak tam są one podłączone (chodzi o światła dolne) jakimi kolorami do jakich wtyczek włożyć i co może być przyczyną że na wybojach czasami jedno gaśnie? 

DSC_0104.JPG

Edytowano przez AdamWładimirecPodlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

coś słabo łączy, wyczyścić, popsikać specyfikiem, posprawdzać połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Żółty i czarny są od świateł mijania i drogowych a trzeci jest to masa. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Podepnij i sprawdź czy świecą np mijania jak nie to zamień kable i znowu sprawdź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Masa jest w miejscu gdzie w tej chwili masz podpięty czarny kabel i tak samo musi byćw obydwu leflektorach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Tego nie wiem musisz próbować tak jak ci pisałem tylko masa musi być podpięta . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez NonStop
      Witam czy ktoś kiedyś ustawial pompę po tych znakach ? Jeśli tak to powie mi ktoś jak to zrobić, lub jak inaczej to zrobić bo pierwszy raz spotykam się z taką pompa i nie mam już głowy do niej. 

    • Przez Arasowsky
      Witam. Zakupiłem sobie władimirca T25A2 i chciałem co nie co poprawić. Problem jest z hamulcami, ponieważ hamuje tylko na prawe koło. Ciagnik staje w miejscu, natomiast lewe koło nie zostawia śladu. Czy to normalne? Nie mam także dźwigni blokady mechanizmu różnicowego. Czy to może być tym spowodowane? 
    • Przez Piotrswider
      Witam,czy ktoś mi powie ile jest przekaznikow od świateł ,czy wszystkie znajdują się pod deską rozdzielczą,jakie zamieniki najlepiej zastosować ?
    • Przez RafaSzymanik
      Witam. Piszę w imieniu znajomego. Mianowicie nie działają mu światła w Renault, działa tylko stop i kierunkowskazy, a reszta nie działa. Mówił że bezpieczniki wszystkie są dobre. W jednym miejscu są tylko bezpieczniki czy jeszcze gdzieś są? Jaka może być przyczyna nie działania tych świateł?. Z góry dzięki za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj