kamil5421

Pług Unia Ibis XXLS Ażurowy

Polecane posty

kamil5421    25

Witam . Słuchajcie mam pytanie , może ktoś z was wie gdzie można dostać zamienniki ażurów do pługa Unia Ibis XXL S z 2010r. .. Niby Polska maszyna a jest z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
potrzebujesz same ażury czy pełne odkładanie? ty masz ten ażur bez listwowy? wchodz na olx i wpisz roland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
lepsze to ci powiem po kilku latach użytkowania, kupiłem u nich odkładnice do lemkena bo do mojego nie można było dostać nigdzie i przysłali grubsza niż oryginał, na razie się orze ale na jak.dlugo wystarczy to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5421    25
11 godzin temu, zetorlublin7341 napisał:

potrzebujesz same ażury czy pełne odkładanie? ty masz ten ażur bez listwowy? wchodz na olx i wpisz roland

Potrzebuję same ażury . mam odkładnice listwowe  . odkladnica składa się z 4 pojedynczych listw .. Unich dostanę ?. Ceny maja przystępne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez damiex90
      Witam, ostatnio ułamała mi się taka dźwigienka przy rewersie w ciągniku same explorer. Pytanie brzmi jak to coś na zdjęciu może się nazywać albo jakiś numer katalogowy..
      1.xps
    • Przez malorolny121
      Zamienię lub sprzedam komplet talerzy  lm  30 to są  do wysiewu na szerokosc 30/36 metrow a mi są  potrzebne talerze lm do rozsiewu na szerokość  15/18 metrow rozsiewacza uni brzeg. 
    • Przez kamil18fmr
      Witam wszystkich!
      Mam taki dylemat przy zakupie ciagnika rolniczego nh t6 z ogumieniem szerokości 600
      Czy ten ciągnik będzie mógł współpracować z pługiem Unia ibis L z 2012r na standardowych odkładniach? ( nie odkładniach typu long). Czy ślad po oponie będzie przykryty przez pług?
      Wiem, że
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj