swiezak00

Pszenica Harenda !!

Polecane posty

konrad1990    26
Siana była gdzieś w listopadzie i dała praktycznie to co ozima, może nieznacznie mniej. Do siewow wiosennych to nie ma porównania bo tego roku to przepaść była w plonowaniu. Zimowala bardzo ładnie chociaż gdyby nie to ocieplenie w grudniu to by była w idealnej fazie a tak to wystrzeliła.

ZELKOW    703
kiedy ją najlepiej siać ? tak żeby była w fazie szpilkowania czy tak późno żeby nie udało jej się skiełkować przed śniegiem?

Wiadomość z agroFakt.pl

konrad1990    26
Z tego co pamiętam to powinna tylko skielkowac przed zimą( najlepiej poszukać jakiegoś artykułu o siewie przewodek i poczytać całość jak nigdy tego nie robiles). Moja właśnie taką była a potem przyszło ocieplenie i liść się pokazał i tak czekała do ruszenia wegetacji.

swiezak00    0
Ja zamierzam po burakach siać odbiór jest na początku listopada więc jakos po 10 zastanawialem sie czy nie spróbować talerzówką aby zrobić i siać tylko na chwilę obecną sucho że pytań nie mam zobaczymy jeszcze jak pogoda bo ma się coś pozmieniać .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj