Cineek

Bezpłatne katalogi części MF

Polecane posty

Carpinus    0

Poszukuje katalogu części do massey ferguson 698T lub serii 600 może być odpłatnie. proszę o info gryf8@wp.pl

ZbyszekS    0

Witam. Ma ktoś może katalog części  do MF 3095 , instrukcje już posiadam ,teraz katalog częsci by się przydał. Z góry dzięki za pomoc .

Wiadomość z agroFakt.pl

agromoto    1

Witam ma ktoś może katalog do MF 3085?

Jeśli tak proszę o wysłanie na maila : biuro@agromoto.com.pl

z góry dzięki 

Extgrandit    6

Witam. Poszukuje katalogu części do massey ferguson 698 lub serii 600,  590.    extgrandit@gmail.com

koles114    0

Witam 

Potrzebuję katalog do Massey Ferguson 3670, może ktoś posiada proszę o informacje pv

Dziękuję i pozdrawiam 

Jacekkx    1

Posiada ktoś może katalog części do MF3070 bądź do innego modelu z tej seri?

luki9610    74

Wszystko jest na agcobook wchodzisz przez vpn na usa lub Kanade bo na europe nie ma ich za darmo

Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Jacekkx    1
3 godziny temu, luki9610 napisał:

Wszystko jest na agcobook wchodzisz przez vpn na usa lub Kanade bo na europe nie ma ich za darmo

Albo coś źle robię albo dane do zalogowania podane wyżej już nie są aktualne.

Jacekkx    1

Dzięki luki9610. Na telefonie działa. Wcześniej korzystałem z VPN wbudowanego w Opere i nie wczytywało poprawnie strony.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez LUKAS11
      Witam wszystkich. 
      Podzieli się ktoś doświadczeniami odnośnie przedniego tuza. Amortyzacja, funkcja pływająca, udźwignąć 2,8t. Jakiego producenta wybrać coś w miarę solidnie i estetycznie wykonane w rozsądnych pieniądzach. Może ktoś coś poleci? 
    • Przez Kamilwdz20
      Witam, moj massey 6245 ma okolo 90km ale w porownaniu do ursusa 912 to wydaje mi sie ze jest o wiele slabszy.... jakies pomysly moze co z nim moze byc nie tak?
    • Przez thesykacz
      Witam posiadam MF3070 za tankowałem do pełna pod korek zrobiłem 10 km przy obrotach pół drogi 1500obr a poł tak pod 2000 obr i weszło 4,5l. Wydaje mi się że to trochę dużo czy to normalne? 
    • Przez szymus2
      Po zgaśnięciu traktora próbowaliśmy go odpalic. Prawdopodobnie się zapowietrzył. Paliwo pod ciśnieniem na filtrach jest. Z pompy paliwa też wypływa po odkręceniu odpowietrznika. Na nakretkach przy wtryskach wtryskach też jest paliwo po popuszczeniu. Na plaku pracuje na paliwie nie. Co może być? Pompka paliwa nie dziala.
    • Przez KubaMF
      Witajcie, nie znalazłem takiego tematu tutaj. Więc zdecydowałem założyć nowy i zapytać o parę rzeczy. Mianowicie, po kilkudziesięciu latach nadszedł czas na wymianę pompy podnośnika, jej lepszy czas już dawno minął. A teraz jak doszedł rozsiewacz i rozsiewanie po jednym big bagu + inne cięższe maszyny dały jej na pewno mocno popalić. I tu moje pytanie czy jest opcja aby ściągnąć, górną pokrywę podnośnika "plecak" i potem wałek z pompy jakoś cofnąć aby uniknąć rozpoławiania ciągnika? Tak gdzieś mi się kiedyś obiło to o uszy ale nie ma nigdzie tego dokładnie opisanego który wałek jak to cofnąć i ogólnie jak to ma wyglądać. Z góry dziękuje za pomoc w naprawie. Jaką pompę polecacie żeby to w miarę pochodziło ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj