Cineek

Bezpłatne katalogi części MF

Polecane posty

Carpinus    0

Poszukuje katalogu części do massey ferguson 698T lub serii 600 może być odpłatnie. proszę o info gryf8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZbyszekS    1

Witam. Ma ktoś może katalog części  do MF 3095 , instrukcje już posiadam ,teraz katalog częsci by się przydał. Z góry dzięki za pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromoto    1

Witam ma ktoś może katalog do MF 3085?

Jeśli tak proszę o wysłanie na maila : biuro@agromoto.com.pl

z góry dzięki 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koles114    0

Witam 

Potrzebuję katalog do Massey Ferguson 3670, może ktoś posiada proszę o informacje pv

Dziękuję i pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacekkx    11

Posiada ktoś może katalog części do MF3070 bądź do innego modelu z tej seri?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki9610    204

Wszystko jest na agcobook wchodzisz przez vpn na usa lub Kanade bo na europe nie ma ich za darmo

 


Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacekkx    11
3 godziny temu, luki9610 napisał:

Wszystko jest na agcobook wchodzisz przez vpn na usa lub Kanade bo na europe nie ma ich za darmo

 

Albo coś źle robię albo dane do zalogowania podane wyżej już nie są aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacekkx    11

Dzięki luki9610. Na telefonie działa. Wcześniej korzystałem z VPN wbudowanego w Opere i nie wczytywało poprawnie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki9610    204

I dadzą konto? mi powiedzieli tylko serwisy maja w Polsce do tego legalny dostęp, a klientowi nie mogą dać . 


Kanał na yt.com luki9610

Sprzedam kopaczkę konną do ziemniaków (dyszel do traktora). Zainteresowani PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechu03    0
Dnia 22.08.2015 o 11:20, LukaszPCI napisał:

Witam

 

Ma ktoś może katalog do MF 3065 w formacie pdf jeśli tak bardzo proszę o wysłanie na malutki32@gmail.com

Witam wszystkich. Proszę was o pomoc przy moim Ferdku 3065. Szukam całego urządzenia sterującego podnośnikiem E H R dopytywałem po serwisach i dystrybutorach części i nikt nie pomógł prawdo podobnie jest Datatronik. Ktoś pisał że może zrobić takie urządzenie. W jednym z serwisów pomocny człowiek dotarł jaki przychodził prawdo podobnie oryginał bo podłączenia kostki są okrągłe, a nie prostokątna na kilkanaście pinów,  Jeżeli ktoś mógł by pomóc to bardzo proszę MF jest z 1997 r. Typ B 752 nr VIN F063025

image.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxGIENAxx    1

Ja dzwoniłem do serwisu MF Roldam. Bez problemu zakładają. Wysyłasz im swoje dane i tworzą Ci konto.

Zresztą teoretycznie to dla nich interes, bo jeśli bedziesz znał numery katalogowe części, to mogą na tych częściach zarabiać.

Edytowano przez xxGIENAxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


witam 

Ma ktoś może instrukcje napraw do modelu 3680? I bardzo bym prosił o zdjęcia tej instrukcji 

Edytowano przez Maseyferguson21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

połączenia do ehr są okrągłe , datatronic wychodzi z tych kabli dalej jesli masz data to możesz podłączyć. musisz poszukać po mf popsutych i po prostu wpiąć do instalacji autrotronica i tyle oczywiście jeśli nie masz zwarć w czujnikach czy innych krzaków co było powodem wywalenia tego układu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majstero    0
Dnia 29.03.2016 o 22:40, Uziu92 napisał:

ja mam instrukcje obslugi po polsku do MF serii 64XX w PDF, mam tez katalog czesci to tej samej serii tez w PDF ale po angielsku, jak ktos by chcial to pisac to wysle na skrzynke. 

masz to gdzieś dalej? i mógł byś podesłać? konkretnie chodzi o model 6455 

Edytowano przez Majstero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamilb1996
      Witam, mam pytanie do posiadaczy Massey Ferguson 29xp. Po odpaleniu załącza się unicontrol i zaczyna piszczeć. Świeca się wtedy 2 błędy w górnym rzędzie druga i trzecia kontrolka od lewej. Odlicza od 20 i po 20 sekundach gaśnie. Czytałem coś w tym temacie i niby że to kontrolka od ciśnienia oleju hydraulicznego. W którym miejscu znajdę czujnik? Jeden jest w zbiorniku oleju a myślę że musi być jakiś drugi? Ewentualnie czy posiada ktoś instrukcje obsługi w pdf ? Myślę ze tam też mógłbym coś znaleźć . Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez Robert452
      Witam, czy roztaczał ktoś kiedyś kule od cięgła i czy się da to zrobić, albo czy wiecie czy są może kule które mają  w środku 52mm od kat.4 a na zewnątrz 64mm od kat.3.
    • Przez Michalekk
      Witam mam taki problem ponieważ mój MF 255 ciągle się zakleszcza gdy pociągnę za lewarek do góry kupiłem już sprężynę do lewarka ale nie wiem czy do jej wymiany muszę odkręcić całą pokrywę czy tylko sam lewarek 
    • Przez calverdu
      Witam. Posiadam traktor MF 5435 od nowości z 2010 roku. Problem zaczął się na wiosnę 2020, podczas siewów kukurydzy. Ciągnik podczas zimnych poranków nie chcę jeździć/zmieniać kierunku jazdy/w trakcie jazdy rozłącza się układ jezdny. Występowało to tylko rankami po czym przestawało i ciągnik całe dnie pracował bezawaryjnie. W lato problem w ogóle nie występował z racji wysokich temperatur w ciągu całego dnia. Przyszła jesień, zimne noce i poranki - problem powrócił. Traktor potrafi ruszyć po czym po chwili przestaje jechać i trzeba czekać... Czasami moment, czasem 5-10 minut i tak w kółko. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ ciągnik pracuje z turem... Wyświetlają się komunikaty na skrzyni biegów ( migająca 1 i 4). Może ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ? 
    • Przez BenQ
      Witam . Oryginalne wspomaganie w mf 255 
      Jest straszny luz na kierownicy mimo tego że jest wymieniony nowy wałek w kolumnie z nowymi kulkami….dalej jest luz dość duży 
      wspomaganie jest na jakimś serwomechanizmie i też późno siłowniki reagują na ruch kierownicą . Na zaworze jest jakaś regulacja ? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj