Polecane posty

Depex    9
Mogę polecic BCS z serii point. kamery cyfrowe. Dobra jakość obrazu, aplikacja w telefonie. Prosty montaż i konfiguracja. Jak byś chciał wiedzieć wiecej wyślij nr tel to oddzwonie i powiem jak u mnie to dziala, a już 2 lata używam. Jedna kamera na gwaracje poszla, ale wróciła nowa bez problemu. Kwestia funduszy jakie chcesz przeznaczyc na rejestrator i dyski twarde bo im lepsze kamery tym dyski potrzebne są naprawde spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054
Kamerę IP podłączasz do neta i tyle... Na telefonie aplikacja i finał... Kwestia dobrej kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

zobacz sobie u mnie w galerii jakie montuje wejdź na stronę alertkam.pl w dział kamery IP mam dojścia do cen o 200 zł taniej jak na stronie

teraz takie będę montował u siebie dsc_0128_jpg_l_bc41bda1ad5c4314c3385069c

Edytowano przez Kris1976

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjFarmerr    170
A powiedzcie czy kamere IP Wifi można skonfigurować tak żeby na aplikacji w tel mozna robić podgląd na żywo poza zasięgiem wi fi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

nieistotne czy kamera podłączona przez WIFi czy po kablu. Całą konfiguracje robisz w routerze (przekierowanie portów aby kamera była widoczna w necie). Były jeszcze jakieś usługi które można uruchomić w niektórych kamerach dzięki czemu kamera będzie miała swoją unikalną nazwę w necie (przynajmniej ja tak to rozumie a nie zagłębiałem się w temat

20181008051121204.jpeg

A miało być 30m zasięgu :P jest ledwie 7-8 w nocy. Zdjęcie z aplikacji w telefonie kamery:

https://www.eltrox.pl/kamera-ip-kenik-kg-2036t.html ta polecana wyżej będzie lepsza??

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
Na alixpress są dobre ceny, bo tu na polskich sklepach drogo wyjdzie. Ja pierwsza kemere kupiłem za ok 130 zł z WiFi 1080 ładnie szczegóły widać, wiadomo super płynna nie jest ale jestem za tą kasę zadowolony. Konfiguracja 2 min z poziomu aplikacji w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rotor19    0

Ja kupiłem zestaw 4 kamer z popularnego serwisu za ok 760zl ale niestety jeszcze nie zdążyłem przetestować ani zamontować, leży w pudełku :( opinie niby ma dobre, dokupiłem tylko przewód dodatowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rotor19    0

zgadza sie, wysoka półka to to nie jest, zasugerowałe się dobrymi opiniami, nie mam duzych wymagań tymczasowo - do hikvisiona czy bcs to ma daleko, ale pomyślałem, że lepiej dla mnie bylo AHD niż tanie kamery WiFi

w tym tyg montuje (oby było kiedy), może dam rade zrobić jakieś zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj