Skocz do zawartości
News
Mikusia196

MF 8140 gdzie jest czujnik położenia ramion

Polecane posty

mariusz(ZDUN)    199

z tyłu pod blachą pod rozdzielaczami od hydrauliki zewnętrznej tam jest rozdzielacz i czujnik ehru tylko żebyś go dobrze ustawiła bo można czujnik złamać.

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Johnnn
      Witam, gdzie w ciągniku International case 744 mógłby się znajdować numer silnika? Z mojej wiedzy wynika, że ten model może mieć jeden z dwóch typów silnika: albo d206 albo d239. Gdzie znaleźć ten numer? 
      Na bloku znalazłem jedynie numer 04 24 C, podobno może być też pod głowicą ale niczego nie zauważyłem.
      Czy ktoś ma jakiś pomysł? 
    • Przez Enter_680
      Witam nie dawno kupiłem Zetora 7745. Chce pouzupelniać olej chydrauliczny lecz nie wiem gdzie jest wlew i miarka do wyjść i do podnośnika , wiem tylko gdzie jest do wspomagania wlew ale miarki nie wiedzę i niewiem ile mam go wlać . Traktor mam od niedawna i go topiero go poznaje więc proszę o wyrozumiałość.
    • Przez romanddd123
      Witam mam problem poniewaz nie mam kierunkowskazow w john deere 6400 i nie wiem gdzie moze znajdowac sie przerywacz ,jesli ktos by wiedzial prosze o szybka odpowiedz ,jesli ktos by mogl prosilbym o wstawienie zdjecia mniej wiecej w ktory miejscu jest jesli nie to o jakis szczegolowy opis z gory dziekuje i pozdrawiam
    • Przez Adrian001
      Witam zastanawiam się kupić materiał siewny Pszenżyto Aveo głowie klasa zmieni 4 i 5 większości 4 klasa Województwo Zachodniopomorski. Proszę i jakieś info na temat tej odmiany
    • Przez Fugeo
      Cześć
      Mam pytanie, gdzie w Claasie Aresie 657 znajduje się czujnik od włączonego przedniego napędu? Bo jak go włączam to normalnie działa, ale nie zapala się lampka na słupku bocznym. Dodam, że jak czasem postoi dłużej to zaczyna mrugać/zapalać się na stałe (ewidentnie coś nie łączy). Mechanicznie przedni napęd działa tak jak powinien.
      Ktoś się może orientuje?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.