Skocz do zawartości
News
Piters182

Ceny John Deere 6230P i Massey Ferguson 5608

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piters182    20

Witam, mam pytanie odnośnie tych dwóch ciągników, John Deere 6230 Premium i Massey Ferguson 5608,  co prawda jednego i drugiego już nie można niestety kupić jako nowy. Ale jak były jeszcze dostępne jako nowe to w jakich cenach były te 2 ciągniki, wyposażenie podstawowe, bez dodatków, bo i tak mają sporo w standardzie. 

yacenty    733

wybacz, ale jaki sens tak postawionego problemu? Przeciez te ciągniki już dawno nie są produkowane, w tych czasach zupełnie inne ceny były jak dziś, każda nowa generacja ciągników jest droższa niż ta która była.

6230 był produkowany w latach 2006/11, zastąpiła go seria 6R, a następnie ją zastąpiła 6R 2-generacji.

https://www.agrotesty.pl/john-deere-6230-premium-dane-techniczne-2/

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

Piters182    20

Wszystko rozumiem, wyjaśniam skąd moje dziwne pytanie. W tych latach kupiłem inne ciągniki, i jestem ciekaw w jakich pieniądzach były te ciągniki którymi się nie interesowałem.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kos_pl    42

MF 5608 coś chyba około 180 tys. zł netto za dość podstawową wersję, poszukaj zdjęć w galerii, często w komentarzach padały ceny.

yacenty    733
to jeszcze napisz z jakiego roku cena Cię interesuje bo nawet dla 6230 inna cena była w 2006 a inna w 11

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Blog o uprawie roślin na Dolnym Śląsku - Nasze uprawy - AgroFoto.pl
My agri pictrues

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Jak odpowietrzyć hamulce w tym masseyu? Dodam że na ręcznym hamuej ostro a na nożnym na prawe w miare a na lewe wogóle. I dodam jeszcze że posiada on pneumatyke dwuobwodową. 
    • Przez taksun
      Witam
      Poszukuję ramki szyby tylnej kabiny z zamknięciem wg rysunku lub osoby któr posiada ciągnik z taka kabiną i mogła by udostępnić zdjęcia w jaki sposób jest ona zbudowana i jak montowana.
      Pozdrawiam

• Przez MiRol
      Witam, czy jest mozliwosc zamowienia/wybrania opon na przedniej feldze 28 cali? bo wszedzie w katalogach pisze ze na przodzie ejst 24 cale ale w internecie mozna natknac sie na te modele z felgami 28 cali. wiem ze przy najszerszym ogumieniu dla tego modelu 540 przod i 600 tyl felgi sa odpowiednio 24 i 38 cali. 
    • Przez Dawid9876
      Witam proszę o pomoc czy instrukcja napraw z jd 2130 pasuje do 2030 z góry dziekuje
    • Przez Dawid9876
      Witam mam problem z pompa hydrauliczna w skrzyni raz działa raz nie działa wspomaganie i podnośnik albo podnośnik szarpie 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.