Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
solek01    40

Ja robilem, z tym ze kupilem sam noz i zalozylem do kosiarki sadowniczej. Efekt taki zezapychala sie bo z tylu jest zabudowana. Musialem zrobic plycej. O ile po pracy tym nozem i talerzowaniu wygladalo supr. To po orce nawyciagalo sie duzo korzeni. Ogolnie fajna sprawa jak zrobi sie odpowiednio gleboko

solek01    40

Dzwoniłem do znajomego to ma właśnie dorobione do kosiarki sadowniczej takie noże i mi pożyczy. Ja z tyłu mojej kosiarki nic nie mam to powinno iść ładnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

gelo707    20

Podstawa to mocna przekładnia i długie noże. Zwykłe gleboryzarkowe są za krókie.

c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Renesis16xT
      Witam,

drodzy koledzy, nie wiem czy to właściwy dział. W każdym razie, mam możliwość wzięcia w dzierżawę około 2ha pola, obsadzonego drzewkami porzeczkowymi. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w likwidacji tego typu plantacji?

Ponieważ, tak w zasadzie, nie mam w ogóle pomysłu ;]
    • Przez putekemil
      Witam,
      chciałbym przerobić swoją ślęze na taką do jagodników. Wie ktoś gdzie można kupić taką przystawkę typu Octopus ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.