Skocz do zawartości

Polecane posty

Fujitsu    13
Sprzedam czyszczalnie Major dodatkowo kilka sit do zboża i drobno nassiennych. Silnik w komplecie cena 4300

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kris14
      Witam.
      Przeglądając dzisiejszą dostawę fachowych czasopism rolniczych znalazłem informację że Zetor w "dalszej perspektywie" chce rozpocząć produkcję nowych, małych, prostych modeli które nazwie Zetor Major.
      Miały by być to ciągniki o mocach 50-70KM.

Co najciekawsze, producent chce zastosować w nich silniki Zetor, Perkins i John Deere.

Myślę że ten temat będzie dobrym miejscem do dyskusji i zbierania wszystkich informacji o tej serii.

Pozdrawiam.
    • Przez Grzesiek1997
      Panowie ostatnio przeczytałem artykuł w gazecie "Tygodnik Rolniczy", że Zetor bardzo dużo sprzedał ciągników o modelu Major.
      Ta informacja nie dała mi spokoju i zadzwoniłem do punktu sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych Rol-Mech Węgrów i tam sprzedawca potwierdził te informacje twierdząc, że te ciągniki sprzedają się jak "świeże bułeczki".
      Chciałem się Was zapytać czy to jest prawda ? Czy ktoś z użytkowników tego portalu zakupił już taki ciągnik ?
      Sam stwierdziłem, że jest to super propozycja dla gospodarstw o mniejszej powierzchni, gdzie mogą zakupić nowy ciągnik w dość przyzwoitej kwocie.
      Dlatego mam pytanie jak oceniacie ten ciągnik ?

Pozdrawiam
      Grzesiek

http://www.zetor.pl/zetor-major
    • Przez adanow
      Witam
      W pażdzierniku zakupiłem nowego Zetora 80, po przejechaniu około 5 moto godzin zauważyłem że po
      tłumiku od góry do dołu ścieka olej. Zadzwoniłem do serwisu oni nato że na dotarciu ciągnika tak ma być .
      Dodm jeszcze że w misce olejowej ubywa oleju ,po odpalaniu ciągnika czy zimnego czy ciepłego z wydechu
      przy pierwszych obrotach wali czarnym dymem a pochwili niebieskim, z czasem nagrzewania silnika ustaje
      Proszę o opinie czy ktoś miał takie problemy ,co mam dalej robić
    • Przez ZETOR301135
      Witam
      Mam problem ze skrzynią biegów w zetorze 3011, to znaczy na 4 biegu coś stuka a piąty bieg wyskakuje w czasie jazdy.
      Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
      Pozdrawiam :rolleyes:
    • Przez bartek29
      Siema mam pytanie bo w najbliższym czasie mam zamiar wymienić ursusa c-360 na jakiś nowy ciągnik i po głowie chodzi zetor major 80. Dostałem informacje od okolicznego dealera że te modele schodzą jak ,,ciepłe bułeczki,, i mam pytanie do posiadaczy tych ciągników co myślą na temat tego ciągnika jak z jego awaryjnością i czy go polecacie. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.