MatiTM

Ustawienie początku wtrysku URSUS 912

Polecane posty

MatiTM    0

Witam!

Potrzebuję instrukcji w ustawieniu początku wtrysku w ursusie 912. Dałem pompę do regeneracji gdzie przeszła kapitalny remont jak i również wszystkie wtryski. Założyłem tak jak była. Wydaje mi się ze ciągnik nie ma mocy, słabo wkręca się na obroty przy czym jest tak jakby metaliczny dźwięk. 

aprochota    130
z prawej strony w obudowie kola zamachowego powinien byc otwór na srube chyba fi 6. krecisz silnikiem tak dlugo az sruba wejdzie w otwor i na 1 sekcji pompy powinno sie pojawic paliwo to jest poczatek wtrysku.

jack80    19

Do dokładnego ustawienia zapłonu służy specjalny trzpień który jest wkręcony z prawej strony w miskę olejową. Należy go wykręcić i włożyć drugim końcem w ten sam otwór i wciskając go powoli kręcić kołem zamachowym, w pewnej chwili wpadnie do środka w specjalnie wywiercony otwór w kole zamachowym, jest to punkt początku wtrysku wtedy powinno pojawić sie paliwo na 1 sekcji

Wiadomość z agroFakt.pl

MatiTM    0

Dziękuje za odpowiedź. Jutro się za to zabiorę. Nie jestem pewien czy mam jeszcze ten trzpień na swoim miejscu bo nie wiem gdzie go dokładnie szukać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheagroPiotrekLubelskie
      Witajcie ! Wymieniłem przerywacz kierunkowskazu , i gdy włączę obojętnie jakie światła to kierunki przestają mrygać , tylko tam czasem się zdarzy wyjątek ze się załączą , ale gdy wyłaczę światła kierunki działają poprawnie w czym problem ? proszę o pomoc 
    • Przez robadas78
      Witam. Kupiłem c328 po kapitalnym remoncie. Pali ładnie nawet na mrozie i chodzi równo. Ale wydawało mi się że trochę słaby i sprawdziłem zapłon . Okazało się że mam zapłon ustawiony na 2 otworze na kole zamachowym. Jak ustawię zgodnie z instrukcją na 1 dziurę z pompą (z kapilarką) to nie odpali. 0 na kole zębatym silnika i 0 na pompie także zgrywa się na 2 otworze. Istnieje możliwość że zostało źle założone koło zamachowe? i czy może działać tak skoro w instrukcii jest że ustawia się kołek w 1 dziurze? 
    • Przez WujekMajster
      Sprzedam korpus tylnego mostu pasujący do Ursusa 1634, 1734 oraz do Zetora ZTS 16245 i w górę.
      Nr. katalogowy 64015783
      Korpus wzmacniany (duże pochwy i mokre hamulce), pod łożysko wałka atakującego NJ406.
      Korpus nowy, nieużywany. 
      Cena: 6100zł
      Możliwość wystawienia faktury VAT. 
      Odbiór osobisty lub wysyłka (+150 zł)
      Tel. 602461037

• Przez Morpheus
      Witam. Posiadam Ursusa 904, 1983 r. Pytanie odnośnie pompy wtryskowej a mianowicie 'sworznia' zaznaczonego na zdjęciu. Cieknie mi z tego miejsca olej i chciałbym to uszczelnić ale nie wiem czy wymontowanie tego sworznia (idzie na wylot pompy i jest zabezpieczony segerem z dwóch stron), nie spowoduje że coś wypadnie w środku i trzeba będzie rozbierać pompę. Proszę o rady czy ktoś coś wie na ten temat. 
      Pompa jest czeska Motorpal.

• Przez szef2206
      Witam mam problem z Ursus 914 dokładnie chodzi o akumulatory i opalanie ciągnika. Posiadam dwa Aku po 6v i ciągnik nie da rady odpalić więc szykuje się wymiana na nowe. Pytanie do Was czy nie lepiej założyć jeden 12v czy kupić koleje  dwie 6v? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.