Marcin124

Nodet gougis 3000 l opinie

Polecane posty

Marcin124    1
Witam mam do kupna taki i szukam opinii na temat tego opryskiwacza. Opryskiwacz jest sterowany pneumatycznie, może ma ktoś taki, jak jest z awaryjnością pneumatyki i dostępnością części?

BobsMF    35
Posiadam taki opryskiwacz, obecnie stoi już nie używany. Pompa wirnikowa nie do zajechania, sterowanie pneumatyczne po wymianie wszystkich przewodów na nowe nie sprawiało większych problemów. Oczywiście sprężarka musi być sprawna. Najgorzej z elektroniką bo padł mi sterownik i ostatni sezon pryskałem dopasowując prędkości bo nie da się zmienić ciśnienia. Części do pompy dostaniesz wszystkie bo blanchard i kuhn ma takie same pompy. Złączki i przewody pneumatyczne pasują od samochodów ciężarowych.

Wiadomość z agroFakt.pl

BobsMF    35
głowice były dostępne tylko oryginał kuhn na zamówienie cena ok 80 euro szt. pytałem kilka lat temu w sklepie co specjalizuje się tylko częściami do opryskiwaczy ale darowałem sobie bo znalazłem używane po 20 zł na olx.

BobsMF    35
Posiadam kilka zapasowych ale nie są sprawne w 100 %. Na olx jest jeden taki opryskiwacz na części, pisz do niego.

BobsMF    35
http://roltronik.pl/pl/matrot/561363-głowica-obrotowa-quadrix-pneumatyczna-do-matrot-xenon-240954000.html tu masz oprawę i praktycznie wszystko do pompy i nie tylko

Marcin124    1

Mam jeszcze jedno pytanie ponieważ wimienialem wszystkie przewody pneumatyczne potrzebuje pomocy w rozszyfrowaniu sterownika 

DSC_0997.JPG

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.

• Przez Lewy91
      Witam mam problem z opryskiwaczem krukowiak heros a mianowicie problem dotyczy czujnika prędkości podczas oprysku prędkość spada o połowę a zachwile rosnie. Czujnik wymieniony na nowy więc nie wiem czy to wina czujnika? 
    • Przez ursus-moc
      Witam jakim biegiem pryskac opryskiwaczem pilmet termit 317 i jakimi obrotami silnika cignikiem mf 235
    • Przez ReverS07
      Witam! Znalazłem pompę od opryskiwacza Pilmet 300l. Posiada ona taki oto wałek i jest inny niż wszystkie . Na wałku znajdowały się oprócz łożysk stożkowych jeszcze na środku 2 łożyska kulkowe (nie wiem może ktoś to wstawił). Jak to jest z tą pompą, i jaki te łożysko korbowe kupić? Dziękuję 

• Przez stillgottheblues
      Pracowaliście kiedyś z rozrzutnikiem Annaburger HTS 141.04?
      Jakie są wasze opinie odnośnie tej maszyny? Czy maszyna mocno różni się względem HTS 20.04?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.