Skocz do zawartości
[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • Podobna zawartość

• Przez Stachustanislaw27
      Witam mam problem z opryskiwaczem mianowicie wylacza mi sie zawor podczas pryskania dodam , ze zawor jest nowy co moze byc przyczyna? Prosze o pomoc
    • Przez Ylwester
      Witam wszystkich
      Kupiłem taki opryskiwacz
      Z takim sterowaniem 
      Może ktoś by pomógł w kalibracji komputera

• Przez kucharz457
      Witam  potrzebuje pomocy posiadam opryskiwacz Rau z komputerem QUANTOTRON TX 
      są tam dwie ikony nie wiem od czego, żadnej reakcji nie zauważyłem może toś posiada przy swoim  i powie od czego są czy są wogóle istotne,przydatne.

chodzi mi o klawisze z prawej strony na dole . ten z belak i ten z opryskiwaczem(dyszlem)

• Przez Majkelo
      Zapewne temat byl gdzies poruszany....
      Panowie jak rozwiazac problem sciezek technologicznych przy szer. opryskiwacza 18m i siewnika 3m.

• Przez pawel7711
      Witam , pytam orientacyjnie czy byłby  ktoś zainteresowany opryskiwaczem marki Holder platz o pojemności 4000tyś l , belka 21m ? opryskiwacz mam okazję kupić w Niemczech , pytam orientacyjnie czy byłoby zainteresowanie  takim sprzętem , cena około 16-19  tyś. w razie pytań :505 008 448 ewentualnie 572 175 112

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.