Marcin124

Nodet gougis 3000 l opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcin124    0
Witam mam do kupna taki i szukam opinii na temat tego opryskiwacza. Opryskiwacz jest sterowany pneumatycznie, może ma ktoś taki, jak jest z awaryjnością pneumatyki i dostępnością części?

BobsMF    33
Posiadam taki opryskiwacz, obecnie stoi już nie używany. Pompa wirnikowa nie do zajechania, sterowanie pneumatyczne po wymianie wszystkich przewodów na nowe nie sprawiało większych problemów. Oczywiście sprężarka musi być sprawna. Najgorzej z elektroniką bo padł mi sterownik i ostatni sezon pryskałem dopasowując prędkości bo nie da się zmienić ciśnienia. Części do pompy dostaniesz wszystkie bo blanchard i kuhn ma takie same pompy. Złączki i przewody pneumatyczne pasują od samochodów ciężarowych.

Wiadomość z agroFakt.pl

BobsMF    33
głowice były dostępne tylko oryginał kuhn na zamówienie cena ok 80 euro szt. pytałem kilka lat temu w sklepie co specjalizuje się tylko częściami do opryskiwaczy ale darowałem sobie bo znalazłem używane po 20 zł na olx.

BobsMF    33
Posiadam kilka zapasowych ale nie są sprawne w 100 %. Na olx jest jeden taki opryskiwacz na części, pisz do niego.

BobsMF    33
http://roltronik.pl/pl/matrot/561363-głowica-obrotowa-quadrix-pneumatyczna-do-matrot-xenon-240954000.html tu masz oprawę i praktycznie wszystko do pompy i nie tylko

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kaamil12
      Siemka, ktoś ma jakieś opinie o opryskiwaczach kuhn/ kverneland  ??
    • Przez KubaMF
      Witam, rozglądamy się za większym koniem na gospodarstwo ponad 20ha. Piszę głównie aby dowiedzieć się coś więcej o tych ciągnikach, przeszukałem chyba pół forum i ciągle napotkałem jakieś kłótnie zazwyczaj mało wartościowe. Chodź coś udało mi się dowiedzieć , głównie chciałem uzyskać opinie na temat 1734 bo na jego temat tylko nie znalazłem takich dokładniejszych opinii. Waszym zdaniem który ciągnik będzie najlepszy wariantem z tych 4 ? Ogólnie to miałby być głównym ciągnikiem czyli wiadomo orka,siew transport itd. Budżet do 70 000 zł. Jeśli chodzi o zachodnie to chcieliśmy coś poszukać, ale po prostu chcemy mieć coś co będziemy w stanie naprawić sami i zdobyć części w przeciągu kilku godzin a nie w przeciągu kilkunastu dni w przypadku zachodnich ciągników. Fakt gdybyśmy mieli już tych hektarów trochę to można by było się pokusić na zachodni ciągnik, w tym przypadku chcemy coś co będzie pracowało bez awaryjnie, a jeśli już się zepsuje to naprawimy to szybko i tańszym kosztem. Fakt nie zawsze tańsze oznacza lepsze ale to już inny szczegół. Z góry dziękuję za pomoc w wyborze i pozdrawiam   
    • Przez arekw
      Witam, Czy ktoś z Państwa posiada opryskiwacz marki   kukowiak lub gaspardo z komputerem,  belka 15 lub 18m zawieszany. hudraulicznie roskładany
      Co polecacie . Proszę o opinie .
       Pozdrawiam
    • Przez adamek1942
      Witam zakładam nowy temat  ponieważ nic nie znalazłem na temat tych kosiarek, co sądzicie o tych kosiarkach z tego co zauważyłem to mocowania mają lepsze od uni alki,
      zakładałem inny temat na temat kosiarek ale tamto jest już nieaktualne
    • Przez wdrew
      Witam.
      Interesuje mnie ładowarka jcb 527-55, proszę o opinię czy sprzęt jest wart uwagi...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.