Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez rolnik0987654321
      Witam oglądałem na targach w Kielcach taki kombajn Sampo Comia C4 i C6 może ktoś posiada taki kombajn ? Ewentualnie wie jak się sprawują ?
    • Przez marcin2000133
      Cześć. Czy ktoś wie gdzie można kupić wkład do filtra powietrza kombajnu dronningborg d3000?
    • Przez potok
      Gdzie w Polsce jest możliwa solidna naprawa skrzyni biegów w Bizonie Sampo .Główne objawy to bardzo głośne trzeszczenie na 3 biegu.Dodam że była rozbierana przez mechanika zastały wymienione dwa koła zębate które nosiły ślady uszkodzeń ale to nic nie pomogło. Z góry dziękuję za informacje.
    • Przez Bartek79765
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym Sampo 500
      Gdy kombajn jest zimny to biegi wchodzą płynnie a jak popracuje ok godziny to  jest duży problem z przełączeniem biegu tak jakby sprzęgło nie rozłanczało jak może być przyczyna tego ze jak zimny to jest ok a jak się zagrzeje to nie da się biegu zmienić
    • Przez piontas
      Witam!!
      Mam do was pytanie czy ktoś z was użytkuje bądź uzytkował kombajn marki Laverda albo czy spotkaliscie sie z tym kombajnem??