Maciekkkk

914 zacina przy skręceniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Maciekkkk    0

Mam problem ze skrecaniem, dodam jeszcze ze przetarł mi się filtr od wspomagania i olej zlecial na długości przejazdu pola. Założyłam nowy dolalem oleju ale i tak czasem sie zacina.  Czy to wina orbitrolu ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer8244
      Farmerek ciężko mi pali przy ujemnej temperaturze.
    • Przez Zico99
      Witam 
      Brał ktoś ciągnik w tym finansowaniu? Jak to wygląda przy modernizacji? Jaki wkład własny? Jaki długi okres kredytowania?
    • Przez panmino
      Planuję zakup włóki o szerokości 6m. Będę używał jej wyłącznie do włókowania łąk. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Wyłącznie na masę? Niektóre włóki są droższe chociaż lżejsze od od innych - tańszych. Oczywiście zakładam, że będzie to włóka czterorzędowa.
    • Przez Radosław142
      Witam. Chcę kupić używany pług obrotowy. To będzie pierwsza obrotówka u mnie więc nie wiem na razie na co zwracać uwagę przy oglądaniu. Interesuje mnie kverneland 3 na resorze. Macie jakieś zastrzeżenia co do tych pługów? 
    • Przez krzysiek1614
      Witam.
      Mam taki problem w zetorze 10111 a mianowicie przy naciśnięciu  przycisku START pali się bezpiecznik ( prawa puszka ) trzeci z prawej strony. Dzieje się tak za każdym razem gdy  próbuje uruchomić silnik. Wcześniej wymieniłem rozrusznik bo był z nim problem. Następnie zapaliłem ciągnik i go zgasiłem. Teraz przy każdej próbie odpalenia pali się ten bezpiecznik. NIe wiem co może być przyczyną bo nie znam się zbytnio na instalacji elek. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj