FranasNH

Notatki, kolokwia, sprawozdania, książki UP Wrocław - Rolnictwo

Polecane posty

FranasNH    78
Witam. Mam pytanie do studentów rolnictwa a w szczególności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Potrzebowałbym materiałów dydaktycznych na kierunek rolnictwo i stąd moja prośba do Was, czy ktoś nie posiada jakichś sprawozdań, kolokwiów itp? Byłbym bardzo wdzięczny za okazaną pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
To chcesz materiały dydaktyczne czy gotówce ? bo to nie jest to samo. Pierwszy dzień i już się tak przeraziles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

No chyba nie sądziłeś że za jedną butelke zdobędziesz materiałów na cały rok


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Departament    266

Chłopie wracaj do matki i bierz się za wywalanie gnoju bo z takim podejściem i tak marnujesz swój czas na tych studiach, a w dodatku wkurwiasz i zużywasz powietrze ludzi którzy faktycznie są zainteresowani tematem studiów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa , ale można grzeczniej . 🤣

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Trochę racji ma, bo ledwo się zaczęło a kolega już by chciał mieć odpowiedzi na egzamin


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054
Niech weźmie utuczone ciele do rektora i podsunie indeks do podpisu... Co się szczypać będzie jakimiś pojedynczymi zaliczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FranasNH    78
Taa... nie chce mieć odpowiedzi na egzaminy itd, ale zdobyć jakieś pomoce naukowe, notatki i tak dalej. Wiadomo, że każdy prędzej czy później je zdobędzie. A co do wywalania gnoju, to chętnie bym to robił gdybym miał gospodarstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

@Bartek933 A dlaczego nie Wrocław? A tak na poważnie to dojazd zadecydował. Prawie 90 km bliżej a czas dojazdu o 1.5 godz szybszy. Poza tym dużo znajomych we Wrocławiu, a i na ten kierunek też sam nie idę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

No to się nie dziwię, też chcę iść do Wrocka ale to w przyszłym roku


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Bardzo bym sie ucieszył, choćby mi się nie udało dostać czy coś to i tak moja dziewczyna studiuję w Wrocku to przy okazji jej odwiedzin chętnie bym Cie poznał osobiście

  • Thanks 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Luba
      Witam wszystkich bardzo serdecznie,
       
      Wraz z grupą przyjaciół tworzymy portal dla rolników. Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie oprogramowania które wyeliminowałoby papierową dokumentację prowadzoną w gospodarstwie.
       
      Sam jestem rolnikiem i doskonale zdaję sobie sprawę, że temat jest bardzo rozległy, dlatego chciałbym Was prosić o propozycje funkcjonalności które wg Was powinny się w takim portalu znaleźć. Głównie chodzi o rzeczy związane z dokumentacją (rejestrami, ewidencją, książkami), którą trzeba prowadzić albo nie trzeba ale i tak się prowadzi dla siebie. Jeżeli macie jakieś inne sugestie to oczywiście też będą mile widziane.
       
      Pozdrawiam,
      Luba
    • Przez barszczyk
      Witam.
       
      W tym roku kończę liceum i wybieram się na studia rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć ile otrzymam wiedzy praktycznej na SGGW - kierunek rolnictwo, UP w Poznaniu - rolnictwo i UP we Wrocławiu - rolnictwo lub technika rolnicza i leśna. Będę miał po tych studiach uprawnienia rolnicze?
      Druga sprawa - po studiach chciałbym zakupić gospodarstwo rolne. Prawdopodobnie w innym województwie. Jak wygląda sprawa z możliwością takiego zakupu i kredytem na młodego rolnika?
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-)
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez dominik95
      Siema . Szukam ludzi z poludnia kraju milosników rolnictwa na wspólne wypady na targi nagrywanie filmów z gospodarstwa  mam 23 lata moim życiem jest rolnictwo .szukam kogoś do kogo bym mógł wpasc podzialac coś w polu . prowadziłem z wujem gospodarstwo 120 ha niestety zmarł  gospodarstwo poszło w drugą;( . a ja wciąż tesknie za rolnictwem  w  kupie razniej  prowadzilem i prowadze kanal na you tube : https://www.youtube.com/channel/UCU4UWRzQ3k10Ez36CdJr1aA  szukam także kogos kto pozwoli mi nagrywac na swoim gospodarstwie   prv lub nr tel 796388517 Pozdrawiam
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-) Wszelkie uwagi oraz opinie są na wagę złota.
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj