News
jaszczur2008

Case International 844s skrzynia biego dekle gorne

Polecane posty

Witam.

Posiada case international 844s 81rok 4x4 (nie xl)

Problem taki ze na polowych cos wali w skrzyni.

Na szosowych i wstecznym jest okej.

Gdy jade na polowych potrafi wybic na luz.

Obstawiam na synchronizator.

Moje pytanie to pod ktorym deklem sa tryby od polowych? Pod podnosnikiem, czy pod tym z przodu gdzie jest orbitrol?

I drugie pytanie czy przedni dekiel zejdzie? Bo orbitrol jest jakby pod deklem iczy to tak wyjdzie? Lub co odkrecic by wyciagnac dekiel?

Prosze jakies wskazowki

Edytowano przez jaszczur2008

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez zwc18
      Witam 
      Jestem zainteresowany zakupem trybów skrzyni biegów do Jumza-6 
      2-4 (21-32z) 
      3-5 (18-29z) 2 sztuki 
      1 (24z) 
      oraz wodzik wraz z prętem o wymiarach 170mm (całkowita długość) może któryś ze skrzyni ma takowe 
      Zapraszam na priw 

• Przez mati_0790
      Witam
      jestem zainteresowany kupnem Case 885 XL i obejrzałem już kilka sztuk i jeden przypadł mi do gustu pod każdym względem. I ceną, sprawny mechanicznie tam wiadomo do poprawek wizualnych itd ale intrygują mnie w nim migajace/ świecące kontrolki handlarz nie ma pojecia co to jest a w internecie nie mogę też za wiele znaleźć na ten temat może wy pomożecie?
      Kontrolka 1 świeci sie na czerwono. Ikonka haków podnośnika, podnośnik działa góra dół regulacja szybkości też wiec nie wiem o co chodzi
      kontrolka 2 pomarńczowa lampka miga cały czas po przekręceniu kluczyka na zapłon i po odpaleniu o co chodzi? 

ogólnie jak by ktoś miał jakiegoś manuala serisowego albo obsługowego chętnie przejrzę
    • Przez bizonsuperzo56
      witam wydostalem przystawke przedniego napedu w case 856xl 88r przystawka znajduje sie od spodu ciagnika z tylu ... z powodu stukania w niej i co sie okazalo wytracony jeden zab a 3 na pol wytracone od kola zebatego na koszyku tarczek a teraz do was pytanie jak przystapic do rozebrania jej aby wymienic ten tryb od gory widac wbity kolek co prawdo podobnie trzyma caly walek od kosza tarczek pomocy ... z gory dzieki za podpowiedzi
    • Przez drewcio
      Witam, zabieram się za budowę beczkowozu. Beczka oczywiście z hydroforni pojemności 4,5 tys l.  Dylemat mam jaki zrobic wlew/wylew (z zaworem). Tzn taki tradycyjny na tylniej scianie na dole czy jak w starych malych beczkach np. pn-20 rura - kolano z gory.
      Gdzies kiedys na tym forum obilo mi sie o oczy ze ta rura/kolano wychodzaca od gory na zewnatrz beczki w srodku siega dna. Pewnie ma to zwiazek z oproznianiem.
      Jak w takim typie z napelnianiem? Idzie lzej czy ciezej niz w tradycyjnym rozwiazaniu?

• Przez Konrad1245
      Witam mam taki problem gdyż ciagnik jest niby na luzie ale gdy puszczam sprzęgło nadal jedzie dodam ze nie mogę wbić zadnego innego biega chyba się zakleszczyły biegi jeśli tak to jak do tego się zabrać żeby je odkleszczyc pomocy 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.