JumperTomek

Krzyżak i tulejka dźwigni podnośnika ( tej z prawej strony)

Polecane posty

JumperTomek    9

Witam, czy ma ktoś nr części tego krzyżaka i tulejki gumowej od dźwigni podnośnika z prawej strony która idzie do regulatora siłowego ?

Mój ma luz i opiera się na baku już, a regulacja na dźwigni już się skończyła :( Da się to dokupić w ogóle gdzieś ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373
abs100, nie gorączkuj się, nie jego wina, że w aplikacji nie pokazuje się w jakim dziale jest temat napisany. Swoją drogą mogli by coś z tym zrobić ale komu by się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JumperTomek    9

Umyłem całe to miejsce i dopiero teraz zobaczyłem, że tam nie ma żadnego bolczyka...  Ta tulejka gumowa już faktycznie jest do wyrzucenia. Udało mi się ją namierzyć w sklepie w okolicy. 

IMG_20181003_092403.jpg

IMG_20181003_092833.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JumperTomek    9

Udało mi się dostać w okolicy za 10zl. 😋 Teraz ten krzyżak, czy tam powinny być krótkie swoznie po obu stronach przegubu czy jeden długi na wylot? U mnie środek stoi nie ruchomo.

IMG_20181029_173428.jpg

IMG_20181029_173402.jpg

Już sobie poradziłem :P

Edytowano przez JumperTomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez trys
      pacjent mf 5430  rocznik 2013 podniósł ramiona podnośnika i nie opuszcza
      po odpaleniu  ehr się normalnie aktywuje
      przyciskając na cefce z tyłu  ciągnika do góry troszkę podnosi na drugiej cefce przyciskając trochę opuszcza
      przyciski na błotnikach podniosą trochę do góry i tyle samo opuszczają do dołu gdzie tkwi problem błagam pomocy bo to koń główny
    • Przez Cytus
      witam potrzebuje schemat podnośnik A mf135 potrzebuje jakie części się tam znajdują dziekuje
    • Przez miles3147
      Witam. Słyszałem kiedyś, że można zwiększyć udźwig w 4514 poprzez założenie cylindra i tłoka od 5714. Robił tak ktoś? Wyjdzie taniej, bo żeby zwiększyć siłownikami wspomagającymi udźwig o tonę, to trzeba wydać 2 tyś zł.
    • Przez Nikita_Bennet
      Witam ponownie.
      Dopiero co przyszły świece żarowe i miałem się do tego brać ale najpierw chcieliśmy coś z pszenicy zasiać. Skończyliśmy sianie kawałka (jesteśmy w połowie) ale już zjeżdżając z pola (4km) było słychać tak jakby stukanie między silnikiem a skrzynią biegów. Słychać po obu stronach ciągnika, bardziej metalicznie po prawej tam gdzie jest ten element/obudowa w który wchodzi dźwignia załączania przedniego napędu. Najgorsze że ostatnio musieliśmy kończyć talerzowanie MTZ952 a nie Zetorkiem 10145 bo tam padł mi alternator. Wyszło wtedy że trochę słabo napęd w MTZcie ciągnie ale człowiek pomyślał że pewnie tarczki trza dociągnąć.
      Co może być?
      Ogólnie na jutro plan jest taki aby spuścić olej ze skrzyni i zobaczyć czy nie ma opiłków lub śmieci, spróbować przez otwór z lewej strony, ten od smarowania sprzęgła zobaczyć czy coś nie walnęło przy sprzęgle choć tam niewiele widać, zwalić prawe koło i zdjąć tą przystawkę od napędu, sprawdzić czy tarczki są dokręcone bo to i tak muszę zrobić.
      Jakieś inne sugestie??
    • Przez Sebast654
      Witam mogę prosić o wytłumaczenie mniej więcej które przyciski do czego są i jaka jest ich konfiguracja badz na co uwarzac. Ares 610rz 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj