cegi123

JAK WYGLĄDA NIGHT CLUB??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cegi123    0

Wiem, że to pytanie może wydać się śmieszne, ale... Mój facet wybiera się jutro na wieczór kawalerski. Wiem, że mają w planach wizytę w night clubie. Boje się, bo mam przed oczami te d**eczki, i on ... Normalnie mnie krew zalewa . Powiedzcie, czy w takich klubach, laski lepią się o kolesi, a te co tańczą na rurach, są "dostępne" dla wszystkich, tzn, że każdy może je np. klepnąć??'

 

Znajomi polecili mi http://www.sweetdream.com.pl/ :) Super miejsce i atmosfera

Edytowano przez cegi123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2421
od razu siadaja faceta na penisach i jak facet jest podniecony namawiaja do sexu za kase
  • Like 1

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2643

sex to w burdelach,w takim lokalu laska tańczy a facet nie ma prawa jej tknąć,jeśli to zrobi to może zawołać ochroniarza i wypad z baru.Laska będzie też go naciągać ja drogie drinki żeby zostawić jak najwięcej w barze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

do clubu idzie sie pobawic  wypic  z ładnymi dziewczynami skompo ubranymi  jak nieufasz swojemu facetowi to moze poslubie tez spotykac sie z innymi natomiast night  tak jak wyzej napisane tylko jak sie koles bedzie podobał lasce  i bedzie łatwy   ☺️ 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
jeżeli jest przystojny to się bój bo będzie po chłopie! ty mu ufasz że tak spytam? tak jak kolega powiedział a co będzie po ślubie dopiero koleżanko. jak mu nie ufasz dosypać polecam bromu do cherbaty to nawet cały tabun nagich lasek go nie ruszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie daj ? Co on jakiś utrzymanek ? Ma ochotę się zabawić , to jego sprawa . Słyszał ktoś o zaufaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszystko jest dla ludzi . Ważne by z głową było robione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083
24 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

Kurła przerzywacie, przecież nie wydrze się przez jedną noc😁

Polonista @zetorki12 temat dla Ciebie. 

Po dobrym kawalerskim nie dochodzi do ślubu :D

na pewno seksu w takim klubie m ie będzie. Na indywidualnych pokazach można dotknąć klepać ale to musi dobra bajere mieć i dużo PLNów

  • Haha 2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592
2 godziny temu, zetorki12 napisał:

Wszystko jest dla ludzi . Ważne by z głową było robione .

Raczej z główką nie z głową :D

Jak chłop pierwszy raz tam pójdzie to już po nim jak zobaczy co te laski tam robią...ale lepsze to niż by miał iść do takiego samego lokalu tylko dla gejów bo wróciłby już jako baba a robota by leżała w polu bo nie dał by rady przez tydzień na d*pie siedzieć :D

Tak czy inaczej jeśli chłop nie jakiś mruk to może się to skończyć jak Kac Vegas B|

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

Takie pytanie na forum rolniczym, ostatnio ciekawe wątki się pojawiają

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Nie ma się czym martwić. Na pewno chłop będzie co najwyżej popijał Dżonego Łokera z Colą:D.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2421
forum sie rozkreca w tamtym tygodniu temat maz na gwalt dzis night club chyba trzeba zalozyc temat "sex malzenski i po za malzenski farmera"
  • Haha 1

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186
Co się martwisz przecież z mydła nie jest to się nie zmydli. A tak serio jeśli by miał zrobić Ci coś takiego to i w domu by zrobił bez potrzeby mechanika do klubu tym bardziej że wiesz że tam właśnie będzie, kolejna rzecz jak koledzy zauważyli to nie burdel A to duża różnica tu jest drożej A tylko sobie popatrzy, jak mu pozwolisz pójdzie i się wyszumi, zabronisz to na złość tobie pójdzie w miasto Ale wtedy to nie wiadomo jak się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186
I jeszcze jedno, złota zasada: Facet który dobrze jada w domu, nie będzie jadł na mieście. Serio najedzony nie szuka jedzenia...
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez WojtekWawszczak
      Witam. Mam prośbę. Może mi ktos dokładnie wytłumaczyć obsługę zetora 5211 chodzi mi gdzie znajduje bagnet do sprawdzania poziomu oleju w silniku, gdzie jest zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy, jakie ma hamulce, zapalanie świateł pozycyjnych, drogowych, mijania, kierunków, schemat skrzyni biegów 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj