Wsz34

Polska prasa zwijająca do 65 000zł na 20ha

Polecane posty

samtech84    101

Raczej do tej kwoty to Metal-fach z-562, podobno poprawili jakościowo malowanie i nie ma już chińskich łożysk. Dość prosta konstrukcja. Z modernizacji będę brał właśnie taką z rotorem i nożami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman_h2    67
20hektarów 200 zl za zwiniecie hektara daje 4tysiące rocznie masz do wydania 64 tysiące co daje usługę na 16 lat nie interesuje Cię nic paliwo sznurek czas awarie... warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Na moje to jak już musisz kupować to Unię masz z krajowych i na tym chyba koniec... Chociaż dużo lepszym wyborem będzie new hollandka ta mała lub krone. 

A z drugiej strony to za 65tys kupisz prasę w bdb stanie używaną pasowa i to byłby najlepszy wybór bo taka prasa to jest kosmos przy polskich zlomach... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Roman_h2 napisał:

20hektarów 200 zl za zwiniecie hektara daje 4tysiące rocznie masz do wydania 64 tysiące co daje usługę na 16 lat nie interesuje Cię nic paliwo sznurek czas awarie... warto?

Pewno baby nie ma to se kupi prasę, która równie skutecznie podniesie ciśnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Taka prasa to porażka jedynie co to ktoś kto robi 100 belek na rok i trzyma je w stodole to może sobie pyrkotac c360 z nią. 

Miałem z543 i powiem tyle że taniej wychodzi najac chociaż to wydaje się głupie ale z tymi zlomami tak jest.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsz34    0

Jle w waszych miejscowościach biorą od sprasowanego balota (słomy, siana, trawy)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 W tym sezonie promocję miałem i 10 zł takie coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wsz34 napisał:

A co sądzicie o tych prasach? 

0c374c88480dacfd033e5f8dfdce.jpeg

Nie wiem dokładnie jaki to model, ale sąsiad ma właśnie w takim rodzaju a jest taka sama jak moja sipma z 569 /1 farma 2. Robimy nimi po 500 belek w sezonie. Głównie słoma i sianokiszonka. Parę sztuk siana. Ja pronarem, a on zetorem forterrą i po polach nie stoimy. W swojej robiłem parę rzeczy, ale dlatego, że kupiłem używaną. On ma nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz to już troszkę za późno na takie pytania. Bezawaryjnej pracy kolego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damaxyz    19

Ja odradzam prasy SIPMA. Mam model PZ1832 - pasówka i niestety po 5 latach eksploatacji nie było sezonu bez awarii oprócz pierwszego. Totalna porażka a dodatkowo serwis podobnie.

Edytowano przez damaxyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj