Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Emil1254    0

Panowie mam wodę w oleju uszczelka dobra  głowica też sprawdzana a z tego co wiem to tam są tuleje suche i nie mam pojęcia jak olej się tam dostaje czyżby blok pekniety?  Jest jakaś firma warsztat godny polecenia w okolicach Elbląga? 

Edytowano przez Emil1254
Dopisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

wymiennik ciepła w podstawie filtrów oleju albo blok pękniety. A nie masz tam pompy wody napędzanej od rozrządu? Może rozciekła sie

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emil1254    0
Dnia 28.09.2018 o 20:01, rafalfalk1 napisał:

a chłodnicę oleju silnikowego to ma?

 

Tak ma z przodu przed chłodnica wody taka podłużna 

 

Dnia 28.09.2018 o 20:10, lukbold napisał:

A jak ten wymiennik wygląda? Dochodzą do niego dwa węże? Obok bloku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emil1254    0
1 minutę temu, MF675ursus napisał:

Jest to chłodnica oleju silnikowego czy przekładniowego?

Jutro sprawdzę dokładnie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448

To sprawdź, ale stawiam dolary przeciwko żołędziom że to chłodnica oleju skrzyni biegów i nie ma nic wspólnego z wodą w oleju silnikowym

Edytowano przez MF675ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emil1254    0
9 godzin temu, MF675ursus napisał:

To sprawdź, ale stawiam dolary przeciwko żołędziom że to chłodnica oleju skrzyni biegów i nie ma nic wspólnego z wodą w oleju silnikowym

A co z tym wymmiennikiem ciepła w tych filtrach jak to wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emil1254    0

No i tak panowie chłodniczka jest od oleju skrzyni a w podstawie filtra  nie dochodzą żadne Przewody ale są po drugiej stronie  czy to może być ten wymiennik? 

IMG_20181004_094107.jpg

IMG_20181004_094035.jpg

IMG_20181004_094133.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baor84    0

I jak tam golego poradziles sobie z tym problemem z ta woda w oleju?bo ja mam ten sam problem i juz wszystko sprawdzilem chyba na szczelnosc i nadal to samo

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xowx    0

Panowie sprawdźcie pompę wody- ona chodzi na rozrządzie, miałem ten sam problem w zeszłym tygodniu, pompa po zdemontowaniu ma ogromne luzy, czekam na nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emil1254    0
Dnia 26.11.2018 o 17:35, xowx napisał:

Panowie sprawdźcie pompę wody- ona chodzi na rozrządzie, miałem ten sam problem w zeszłym tygodniu, pompa po zdemontowaniu ma ogromne luzy, czekam na nową.

Kolego ciągnik stoi dalej jak na razie nie mam czasu sprawdzić. Sprawdze ta pompę  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek1211    0

Witam mam podobny problem tylko zamiast pompy padła mi chłodnicza oleju, ktoś moze wie gdzie można by ją zregenerować, kupić czy przerobić? 

 

IMG_20200901_115405.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koksik654    0

Mi też poszła Ta chłodniczka pytałem  się w sklepie to nowa 4800 to zrobiłem że te 2 rurki co wychodzą z bloku połączyłem wężem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damian1994s
      Witam. Mam problem mianowicie ubywa mi woda z tego co zauważyłem wydostaje się kolektorem wydechowym. Olej w silniku jest w porządku nie widać w nim wody również nie podnosi się stan. Dodam że uszczelka pod głowicą była niedawno wymieniana i głowica była planowana. Co może być przyczyną?
    • Przez bandit1945
      Witam.
      MF 3095 mam problem z ehr....
      Na pusto działa wszystko elegancko podnosi opuszcza potencjometry wszystko ok....
      Gdy podczepie coś ciężkiego np agregat to gdy dam przełącznik na podnoszenie podnosi ładnie do ustawionej wysokości ale nie gaśnie kontrolka od podnoszenia i cały czas pompa daje ciśnienie..... Tzn tak jak by ehr nie rozłączył elektrozaworu od od podnoszenia.....
      A gdy minimalnie cofnę potencjometr od wysokości podnoszenia to kontrolka gaśnie i przestaje podawać obciążenie.....
       
      Na pusto wszystko jest ok
       
      Pomocy
    • Przez ziom00263
      Witam,
      Posiadam pompę głębinową 22 kW, max wydajność 1300 l/min zanurzoną w studni, studnia zaopatrywana jest wodą z jeziora. Czy pompa da radę na maksymalnej długości podawania 2000 m, wznos jest mały ok 5-8m, obsłużyć 2 deszczownie dysza 20mm, przy nawadnianiu np. 5litrów wody na m2?
    • Przez ziom00263
      Witam, czy posiada ktoś z was rurociąg podziemny ciśnieniowy z rur PCV do wody, która zasila deszczownie? Jeśli tak to prosił bym o opinie, na co warto zwrócić uwagę przy budowie takiej sieci, jakieś rady. Zamierzam w tym miesiącu zacząć budowę, rurociągu z rur pcv fi 110, na odcinku 1900 metrów.
    • Przez uator
      Panowie, przekopałem te działy i podobnego tematu nie znalazłem. Czy ktoś się z tym uporał? Nie mogę za Boga uszczelnić tej miski. Dorobiłem fest uszczelkę pod tą misę, jestem w trakcie rozbierania, zdjąłem tą uszczelkę, i nie widać nigdzie żeby pod nią była nieszczelność, a jednak jakimś cudem olej ucieka mi do skrzyni. Nie mam ochoty kolejny raz robić dochodzenia i za 2 tygodnie znowu rozbierać. Chciał bym aby mój ciapek brał olej ze skrzyni. Niby prosty temat, puścić od pompy rurkę w dół, ale dawać filtr na końcu? Gumową czy stalową? Tam nawet nie ma jej jak zamocować, boję się żeby z czasem nie przespacerowała się w stronę któregoś z trybów. Czy ktoś robił podobną modyfikacje?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj