Axd529

podnośnik nie opada c360

Polecane posty

Axd529    117
Dziś podczas orki podniósł mi się podnośnik i nie opada,a pompa działa tak słychać po głosie. Teraz pytanie chciałem zdjąć plecak podnośnika odkęciłem śruby ale nie mogę go zdjąć jakby coś go blokowało(trzymało). Czy ktoś z was miał taką awarię? Jak zdjąć ten plecak?

Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117

tylko tych ramion nie idzie ruszyć są w górnej pozycji i nie da się nich opuścić

KrzysiekC napisał:

Jeśli jest podniesiony to pewnie się blokuje o blok tylnego mostu spróbuj opuścić ramiona


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    890

Odkręcić zaślepkę  na klucz 24 w tylnej części pokrywy  i spróbować  postukać w tarczę regulacji siłowej wtedy powinien opuścić     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117

stukałem w te tarcze i dalej nic nawet trochę ramiona się nie ruszyły.

Borekk17 napisał:

Odkręcić zaślepkę  na klucz 24 w tylnej części pokrywy  i spróbować  postukać w tarczę regulacji siłowej wtedy powinien opuścić     


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    890

Jeśli masz odpieta maszynę. To można zaryzykować i odkręcić cylinder wtedy powinno się wszystko zluzować na tyle aby zdjąć dekiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117

maszyna zdjęta,spróbuję tak jak piszesz i dam znać.

Borekk17 napisał:

Jeśli masz odpieta maszynę. To można zaryzykować i odkręcić cylinder wtedy powinno się wszystko zluzować na tyle aby zdjąć dekiel


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Rurka metalowa pęknie cylinder-rozdzielacz,lepiej zdjąć ramiona i wybić oś do połowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Albo poczekać do jutra az ramiona same opadna.. 

Mam to samo, ramiona zostały w górze.  Zdałem plecak, zawiozlem do kolesia,  który regeneruje takie rzeczy, popatrzył i powiedział, że za dwa dni do odbioru. Zadzwonił następnego dnia, że gotowe. Pojechałem, koleś jeszcze wymienil pierścienie na tloczysku i wymył go. Wziął 150zl. Przyjezdzam do domu,  zakładam plecak, odpalam ciągnik - jebbb ramiona do góry. Byłem znowu u kolesia,  miał przyjechać do mnie na ciągniku zobaczyć i mnie olał. Nie przyjechał,  tel nie odbierał. Czekam aż się obrobie że wszystkim i będziemy walczyc dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    890

jak mu dwigienka przy  rozdzielaczu spadła  to   tylko  tak jak kolega alamo pisze albo  poświęcić rurkę  i odkręcić cylinder  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Dokładnie,w takim przypadku pierwsze co mogło się stać to dzwigienka która spadła z suwaka,suwak nie działa,olej nie wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117
55 minut temu, Borekk17 napisał:

jak mu dwigienka przy  rozdzielaczu spadła  to   tylko  tak jak kolega alamo pisze albo  poświęcić rurkę  i odkręcić cylinder  

Dokładnie tak jak piszesz razem z kolegą Alamo spadła dźwigienka  z suwaka.Z tego co zauważyłem ta dźwigienka chodzi trochę z ukosa i jak za wysoko podniosę ramiona to się suwa,narazie poskładałem i działa najwyżej nie będę podnosił do końca.Po odkręceniu śrub na tłoczysku i z użyciem niemałej siły plecak zeszedł.


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    890

Jak ci podnosi za wysoko to przestaw sobie dźwignię  od podnoszenia tam pod spodem masz regulację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117

gdzie ta regulacja?

Borekk17 napisał:

Jak ci podnosi za wysoko to przestaw sobie dźwignię  od podnoszenia tam pod spodem masz regulację


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    890

Pod dźwigniami  od sterowania  jest śruba na klucz 17  popusc  ją i  przestaw tarczę do przodu lekko

to jest regulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez PaweLisowicz
      Potrzebuję zakupić obciążniki do c-360. Konkretnie chodzi mi o 2 środki na oś tylną nowego typu do c-360, wraz z możliwością wysyłki.   
    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez PaweLisowicz
      Sprzedam 2 pierścienie starego typu i 2 środki do c-330. Link do aukcji: https://www.olx.pl/oferta/obciazniki-c4011-c328-c330-c360-c355-CID757-IDzHBoV.html#4cedd9a6e8;promoted
    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj