Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaguarboja    0

Witam mam problem z moim same czasem wyskakuje mi błąd 065 nie mogę dojść co to może być a z rubinem się nic nie dzieje z góry dzięki za odpowiedź i Jeszcze jedno problem 2 jaką jest przyczyną szarpania przy zmianie biegów? Filtry i olej nowy 

IMG_20180925_174245.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lift alarm to od podnośnika jak szarpie to trzeba skalibrować czasami pomaga czasami nie jak nie pomoże to rozbiórka i remont skrzyni

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piozz    65
mi mechanik mowil ze tych skrzyn sie niekalibruje ewentualnie cewki przeczyscic albo nowe ...to juz newiem ...piotrbm to jak to jest wypowiedz sie jako fachman 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaguarboja    0
8 godzin temu, piozz napisał:

A gdzie znajdują się te cewki? I co może być z tym podnośnikiem skoro podnosi opuszcza i wszystkie regulacje działają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każdą skrzynie  9 biegową się kalibruje koniec kropka jeżeli mówi inaczej to alb nie ma sprzętu albo pojęcia albo jedno i drugie są skrzynie których nie kalibrujemy na przykład skrzynia 7100 7200 ale tylko powershitf (nie powershuttle)  bo tam kalibruje się tylko czujnik położenia dźwigni sprzęgła

12 godzin temu, jaguarboja napisał:

Na tablicy jest napisane lift alarm 065  

błąd oznacza ze masz odłączony radar który znajduje się po prawej stronie skrzyni biegów tak w połowie wielka puszka i wtyczka 3 ponowa


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaguarboja    0
Dnia 27.09.2018 o 10:33, piozz napisał:

mi mechanik mowil ze tych skrzyn sie niekalibruje ewentualnie cewki przeczyscic albo nowe ...to juz newiem ...piotrbm to jak to jest wypowiedz sie jako fachman 😄

A gdzie znajdują się cewki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od czego ??

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy od silnika blok zaworowy na gorze skrzyni lewa strona NHL jazda p/t i proporcjonalny sprzęgła prawa strona biegi 123


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaguarboja    0
Dnia 28.09.2018 o 21:05, jaguarboja napisał:

A gdzie znajdują się cewki? 

Znalazłem a co tam można przeczyscic bo nie wiele tam miejsca jest na cokolwiek 

IMG_20181001_143926.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej czyszczenie cewek nic ci nie da


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek5140    0

Witam, nigdzie nie moge znalezc informacji na temat bledu 015 w SAME RUBIN.

Dokladnie chodzi o TRANS ALARM 015.

Ciagnik w momecie pojawienia sie bledu przestaje reagowac na dodawanie gazu, chuba, ze sie wrzuci na N, wtedy jest reakcja. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu blad znika do czasu ruszenia z miejsca, po ruszeniu licznik nie pokazuje predkosci, ale ciagnik przez krotka chwile jedzie normalnie do mometu w ktorym pojawi sie blad, po wyswietleniu bledu licznik zaczyna pokazywac predlosc a ciagnik znow nie reaguje na gaz.

Po objawach szukalbym przy czujnikach predkosci, moze ktorys zdefektowal, ale to tylko takie moje domysly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobre domysły


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
    • Przez gandi77
      Witam mam taki problem mam chyba zepsuty termostat w case mx 135 ponieważ silnik osiąga niską temperature pracy wczoraj przy agregacie ledwie przekroczył żółte pasmo na wskaźniku, czy może ktoś mi napisać gdzie ten termostat się znajduje w którym jest miejscu?
    • Przez semos
      Tak jak w temacie kupię ciągnik Lamborghini Lampo lub jego odpowiednik Same Roller powyżej 2007r. Interesują mnie tylko oferty krajowe najlepiej od pierwszego właściciela. Kontakt: 508-228-452; lub adres e-mail: semos@wp.pl
    • Przez NorbertKolk
      Witam . Poszukuję informacji technicznych do skrzyni w która wyposażone są ciągniki same titan lamborghini  deutz fahr itd . Wiem że montowane były tam te same skrzynie a jedynie różniły się wyposażeniem i sterowaniem . Taką samą skrzynię mam w Renault 180.94 i niestety brak ludzi do pomocy aby ją reaktywować . Zbieram wszystkie informacje aby wiedzieć jak ta skrzynia działa jakie musi mieć wartości itd . Większość użytkowników  Ciągników renault ze skrzynią multishift 3 zakresy 9 przełożeń ,sprzedają te ciagniki ze względu na fakt iż nie mogą nigdzie uzyskać pomocy i rzetelnych informacji aby te skrzynie naprawić . Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc gdyż nie chodzi tu tylko o mój problem lecz  o to aby te ciągniki również u innych wróciły do żywych .Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj