AchimR

Schematy, katalogi części i nie tylko SDF Deutz, Same, Lamborghini, Hurlimann

Polecane posty

AchimR    24

Jeżeli ktoś czegoś potrzebuje to w miarę możliwości mogę przesłać zdjęcia z katalogów części lub dokumentacji. Mam SDF Ed.26 z 2016 roku.

Katalog Deutz.jpg


Chiptuning oraz hamownia WOM. Elektryka i elektronika w maszynach rolniczych.
Usuwanie SCR, DPF i EGR w maszynach rolniczych i samochodach ciężarowych.

Tel. 501 923 349    Dołącz do nas na www.facebook.com/TractorPowerPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Posiadasz może wykaz kodów błędów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AchimR    24

Tak EMR3 i EMR4


Chiptuning oraz hamownia WOM. Elektryka i elektronika w maszynach rolniczych.
Usuwanie SCR, DPF i EGR w maszynach rolniczych i samochodach ciężarowych.

Tel. 501 923 349    Dołącz do nas na www.facebook.com/TractorPowerPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mógłbyś sprawdzić co oznacza pulsująca kontrolka od WOMu? Po włączeniu WOMu wałek zakręci się koło 2-3 sekund po czym się wyłącza i na wyświetlaczu mruga żółta kontrolka, która pokazuje daną liczbę obrotów w danej chwili.  Mruga dwa razy po czym jest chwila przerwy i znowu to samo. Nie można uruchomić przez to WOMu na dłuższy czas. Ciągnik to agrofarm 420 . Byłbym wdzięczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AchimR    24
11 godzin temu, mk9422 napisał:

Mógłbyś sprawdzić co oznacza pulsująca kontrolka od WOMu? Po włączeniu WOMu wałek zakręci się koło 2-3 sekund po czym się wyłącza i na wyświetlaczu mruga żółta kontrolka, która pokazuje daną liczbę obrotów w danej chwili.  Mruga dwa razy po czym jest chwila przerwy i znowu to samo. Nie można uruchomić przez to WOMu na dłuższy czas. Ciągnik to agrofarm 420 . Byłbym wdzięczny 

 

 

WOM bledy.jpg

10 godzin temu, piozz napisał:

kolego a do lambo champion kody błędów masz ?

cos konkretnego sie wyświetla?

Edytowano przez AchimR

Chiptuning oraz hamownia WOM. Elektryka i elektronika w maszynach rolniczych.
Usuwanie SCR, DPF i EGR w maszynach rolniczych i samochodach ciężarowych.

Tel. 501 923 349    Dołącz do nas na www.facebook.com/TractorPowerPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piozz    65
czasem wyskoczy engine allarm 019 i transmision alarm 65 ..ale jak bys mogl podeslac mi caly opis bylbym wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AchimR    24
6 godzin temu, piozz napisał:

czasem wyskoczy engine allarm 019 i transmision alarm 65 ..ale jak bys mogl podeslac mi caly opis bylbym wdzieczny

nie mam "czystej" rozpiski błędów w SDF

jest jedynie opisówka do ART - to ich tester diagnostyczny, TEXA też uruchamia wewnętrzny program diagnostyczny i można przetłumaczyć kody błędów. Ale kody błędów ART są inne niż te które ciągnik wyświetla.

Edytowano przez AchimR

Chiptuning oraz hamownia WOM. Elektryka i elektronika w maszynach rolniczych.
Usuwanie SCR, DPF i EGR w maszynach rolniczych i samochodach ciężarowych.

Tel. 501 923 349    Dołącz do nas na www.facebook.com/TractorPowerPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że korzystasz ze starego jeszcze płytowego wydania epartsa sdf

14 godzin temu, piozz napisał:

czasem wyskoczy engine allarm 019

błąd zaworu blokady dryfu opis drugiego  masz w innym temacie nie będę się tutaj powtarzać :)

10 godzin temu, AchimR napisał:

nie mam "czystej" rozpiski błędów w SDF

te błędy  samego rzutu oka wyglądają na błędy z jakiegoś rubina a one są diagnozowane tylko przez ART-all round tester


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AchimR    24
12 godzin temu, piotrbm_211320 napisał:

widzę że korzystasz ze starego jeszcze płytowego wydania epartsa sdf

te błędy  samego rzutu oka wyglądają na błędy z jakiegoś rubina a one są diagnozowane tylko przez ART-all round tester

Wersja z 2016 zupełnie wystarcza by robic 99% sprzetu który jest u mnie w okolicy.

Texa tez sobie radzi, a poglądowo taki dwucyfrowy blad w testerze wyglada tak:

PSX_20180928_101314.jpg


Chiptuning oraz hamownia WOM. Elektryka i elektronika w maszynach rolniczych.
Usuwanie SCR, DPF i EGR w maszynach rolniczych i samochodach ciężarowych.

Tel. 501 923 349    Dołącz do nas na www.facebook.com/TractorPowerPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę się wypowiadał na temat texy :)

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu12
      Sprzedam katalogi części do kombajnów Bizon 5042 i 5052 Super. Cena do negocjacji.
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez ReverS07
      Witam!
      Mam pytanie co do wycieraczki do Władimirca. Nie wiem gdzie kupić nową. Ma ktoś z Was jakieś namiary czy zdjęcia. Po prostu chce wymienić na nową
      A i jeszcze jak zdjąć te pióro z ramienia wycieraczki T25 to może bym tylko pióro wymienił
      Z góry Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam 
    • Przez xXKarolXx
      Witam. Mam problem z hydraulika  mianowicie Pompa podnosi tylko jak sie skreca kołami lub rusza  , tur się podnosi gdy skręńcam kołami  , a jak nie to nie działa i wywala błędy i blokuje , tak jak by nie pobudzało pompy , a jak skręceńce to pobudzi i wszystko działa jak należy , dodam ze tur opada szybko , a czasmi potrafi stać całą noc i nie drgnie w czym może być problem pacjent fendt 716 vario  tms z 2005r tur tuz wom pomoże ktos ?
    • Przez yanek78
      Zastanawiam się nad zakupem ciągnika używanego do kwoty 20 tys. (kwota może ulec zwiększeniu o kilka tysięcy, o ile maszyna będzie w super stanie) o mocy do 60 KM. Nie obrabiam roli, ciągnik będzie mi potrzebny do zwózki drzewa z lasu, czasami zrywki, może odśnieżania. Nie miałem do tej pory styczności w pracy z ciągnikami poza sporadycznymi przejażdżkami C
      330, C 360 i zetorem 7211, więc wszelkie wskazówki będą mile widziane. Spotkałem na portalach ciągnik Case 585 xl - jakieś opinie użytkowników na ten temat? Z góry wykluczam C 330 i T 25 - uraz osobisty.
      Koniecznie musi mieć:
      -kabinę (najlepiej z drzwiami z obu stron) im bardziej komfortowa tym lepsza
      -dobra dostępność części
      -nieskomplikowana budowa (tak, aby miejscowi mechanicy poradzili sobie z naprawami)
      -koniecznie zarejestrowany/ubezpieczony
      -dobrze, gdyby miał wspomaganie kierownicy
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj