tadi77

silownik dwustronny cyklop problem

Polecane posty

tadi77    317

witam panowie mam taki problem ,nagle silownik dwusronnego dzialania ten od wydluzania ramienia zaczal wolno sie wsuwac ,dodam ze wysuwa sie bez problemu a wsuwanie idzie bardzo wolno i czuc ze az ciagnik lekko schodzi z obrotow dodam ze to cyklop polski,moze jakies sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
A jak go wyprostujesz i zostawisz to ramię samo opada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520

coś mogło się oberwać w środku kawałek gumki lub metalu i blokuje przepływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Tłok się zluzował i kantuje. sprawdź czy nie ma luzu.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520

co tu medytować , wymontuj siłownik odkręć węże  i zobacz ręcznie czy się lekko wsuwa i wysuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadi77    317

forum jest po to ,zeby medytowac tzn ,naprawic usunac usterke jak najmniejszym wysilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Przyczyny mogą być dwie : pierwsza tak jak kolega wyżej pisze druga to być może przewód elastyczny rozwarstwił się w środku i działa jak zastawka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadi77    317

zamienilem przewody wychodzace z rozdzielacza i dalej to samo w jedna strone szybko w druga bardzo wolno z oporem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez arturo4333
      Witam wszystkich! Mam takie pytanie czy do Ursusa 3512 można podpiąć dodatkowy siłownik pomocniczy? za odpowiedzi z góry dziękuję.
    • Przez mataxenon
      Witam. w związku z tym że nie mogłem nic znaleźć na forum, muszę założyć nowy temat. wiec tak przy moim ursusie nie ma w ogóle siłownika wspomagającego podnośnik, i chce go podłączyć ale nie moge się domyślić gdzie podłączyć zasilanie, proszę więc o pomoc, mogą być zdjęcia. czekam na odp.
    • Przez JOZEEKK
      Mam pytanie... Czym się różni siłownik hydrauliczny jednostronny od dwustronnego? Bo mam zamiar założyć do siewnika żeby znaczniki się same składały.
    • Przez dawid888
      Witam
      mam problem z cyklopem , po zgaszeniu Ciagnika Cyklop w 2,3 minutach opuszcza bez obciążenia, słychac przy tym dośc głośne pstrykanie, natomiast podnośi bardzo dobrze, Problemem jest siłownik czy rozdzielacze ?!
    • Przez karolsz34
      Witam! Rozglądam się za ładowaczem cyklop i chciałbym się dowiedzieć czym się różni t-214/1 od t-214/3? Wiem jedynie, że ten nowszy ma siłownik pomiędzy ramionami montowany od góry a starszy od dołu. Czy są jeszcze jakieś różnice? Który jest lepszy. Jak się sprawdza stan rozdzielaczy bo manometr do hydrauliki mam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj