Gość

Wypłaty suszowe 2018

Polecane posty

Aktis    319

W tym wariactwie jest metodą.  Rolnik będzie mógł dwa razy się ucieszyć - raz jak dostanie decyzję z kwotą dotacji, i drugi raz kiedy 3, czy 6 miesięcy później dostanie tą kasę na konto.

Ważne by przed wyborami czuć się zadowolonym. Kiedyś też już było - przed wyborami rządzący PSL ogłaszał nabór na renty/emerytury strukturalne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Byłem w banku płacić za prąd to suszowe było z początkiem lutego.

Pomoc krajowa pełna stawka z ubezpieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319

potwierdzam, przed strajkiem płatności się odblokowały. Jeszcze tylko resztę dopłat i ONW czekam by zapłacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrz98    1

3 tygodnie mija od decyzji suszowej ale kasy brak, porażka, dopłaty decyzja odroczajaca do 28 czerwca

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

To co to jest wobec 2,2 miliarda dla chłopa za suszę

Jakbyś był pracownikiem agencji to byś powiedział pier🐱ole obsługiwać dofatkowe miliardy dla chłopów w cenie pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325

@extrabyk Polska ostatnimi czasy jest tak bogata , że stać nas na ich zachcianki bo za ciężką prace  IM SIĘ NALEŻY

@Rolnik1973 równie dobrze Halynka w spożywczaku tez może powiedzieć pier**le obsługiwać klientów po godzinach a ni9estety musi bo ma na utrzymaniu rodzine a jak niepasuje to jest 5 osób na jej miejsce

Edytowano przez marulekk
  • Like 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, extrabyk napisał:

Jakby ktoś nie wiedział gdzie jest nasza kasa to proponuję zapoznać się z tym.... https://wiadomosci.wp.pl/minister-ardanowski-jak-cesarz-giga-premie-w-urzedach-podleglych-resortowi-rolnictwa-6354422822475905a

No jeszcze niedawno płakaliście nad urzędnikami jak to mało zarabiają a teraz zawiść ? Przecież emerytom też 13 emerytury w maju dadzą może w ramach protestu chociaż przeciwnicy rządu będą mieli trochę godności i przekażą te pieniądze na cele charytatywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uważasz że te premie im się należą ? Tak marnie zarabiają na co dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, zetorki12 napisał:

Uważasz że te premie im się należą ? Tak marnie zarabiają na co dzień ?

No pisałeś że marnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
18 godzin temu, staszek131415 napisał:

No jeszcze niedawno płakaliście nad urzędnikami jak to mało zarabiają a teraz zawiść ? Przecież emerytom też 13 emerytury w maju dadzą może w ramach protestu chociaż przeciwnicy rządu będą mieli trochę godności i przekażą te pieniądze na cele charytatywne?

Szeregowy pracownik czyli ten, który odwala całą robotę zarabia marnie i to we wszystkich instytucjach a ten co nic nie robi i nie ponosi żadnej odpowiedzialności nie dość,że dostaje wygórowaną wypłatę to jeszcze go obsypują premiami za "dokonania". Żeby nie było,że czepiam się w tym momencie pisu...otóż nie bo takie prezenty rozdaje każda władza, która dorwie się do koryta.

 

18 godzin temu, marulekk napisał:

@extrabyk Polska ostatnimi czasy jest tak bogata , że stać nas na ich zachcianki bo za ciężką prace  IM SIĘ NALEŻY

@Rolnik1973 równie dobrze Halynka w spożywczaku tez może powiedzieć pier**le obsługiwać klientów po godzinach a ni9estety musi bo ma na utrzymaniu rodzine a jak niepasuje to jest 5 osób na jej miejsce

Taka Halynka nie dość,że za grosze stoi za ladą a po godzinach często musi jeszcze towary rozładować i roznieść po półkach to często żeby utrzymać się na swoim stanowisku pracy musi loda robić szefowi lub co najmniej znosić jego "końskie" zaloty i klepanie po d*pie przy każdej okazji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Odroczka do końca lutego i cisza, ani decyzji ani kasy


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folenka    29

Odroczenie do końca kwietnia, przyszło w czwartek.  Chyba można zapomnieć o tych pieniądzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

No właśnie marzec, a odroczka była do końca lutego i nic

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325

prawo nie idzie ze sprawiedliwością :/ 

  • Haha 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
5 godzin temu, marulekk napisał:

prawo nie idzie ze sprawiedliwością :/ 

Bo albo prawo albo sprawiedliwość...razem to nigdy nie występuje przynajmniej w realu.

Cytując Pawlaka "sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To nie Pawlak tak powiedział . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Po niedzieli spodziewam się odroczki suszowego i dopłat....


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
6 godzin temu, zetorki12 napisał:

To nie Pawlak tak powiedział . :ph34r:

Może i nie Pawlak ale na pewno ktoś z rodziny Pawlaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrz98    1
Dnia 2.03.2019 o 10:32, Folenka napisał:

Odroczenie do końca kwietnia, przyszło w czwartek.  Chyba można zapomnieć o tych pieniądzach.

to jest jakaś parodia co te barany zostawiają, dostałem odroczenie dopłat do 28 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj