rafkap

Wypłaty suszowe 2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Aktis    223

budżet na 2019 mniejszy, a do tego te niewypłacone suszowego z poprzedniego roku pewnie dodatkowo obciąży ten budżet (czyli w rzeczywistości będzie jeszcze mniejszy).

rafal12    2
30 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Pszyszła decyzja przyznająca suszowe,👍🏻

a napisali kiedy kasę przeleją ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bananek    2630

u mnie z decyzja weszla kasa na konto. w ten sam dzien.

Bananek    2630

nie nie nie, ja zalapalem sie na pierwszy rzut. ale wszyscy tu dostawali decyzje i kase w ten sam dzien. moze i was sie uda. sorki, namieszalem troche.

kopin    2907
46 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Pszyszła decyzja przyznająca suszowe,👍🏻

No to się doczekałeś,a u mnie d*pa;-(

krzysztofk9    7

ja wtedy złożyłem, w pierwszym rzucie, we wrześniu i nawet nie dostałem do tej pory pisma o odroczeniu😂

Rolnik1973    5759

Jeszcze dzień się nie skończył, u nas ok 11:00 listonosz ma kurs przez wieś.

Rolnik1973    5759
Napisano (edytowany)

Wydana i wysłana 28.01 była.

Edytowano przez Rolnik1973

kopin    2907

zobaczymy,już mi się nawet nie chce narzekać 

Rolnik1973    5759

Nie mam powiadomienia sms o przelrwach to nie wiem czy kasa jest i kiedy będzie, na razie się do nanku nie wybieram to nie będę wiedział kiedy dadzą.

Jak ktoś dostanie to niech pisze to będzie wiadomo czy płacą bo sam papier to nic nie znaczy i nic nie warty dopóki na koncie nie będzie.

farmerss34    42

byłem w bp zanieść potwierdzenie zapłaty polisy do suszowego i dostałem info że skończyły się środki .. wczoraj były dziś nie ma ,i mam dostać o przedłużeniu

• Haha 2

kopin    2907

to już jakaś  groteska jest,nawet się komentować nie chce

pedro2    1170

A to jaja

KUPIĘ DOJARKE PRZEWODOWĄ POMPA MINIMUM 8setka. WYCINAK KISZONKI PIŁOWY 1.4-1.7m

farmerss34    42

aż się zagotowałem ,  jutro jeszcze przedzwonię i dopytam  tej kobitki co dzwoniła do mnie , bo dziś jej nie było. aż ciężko uwierzyć , żeby po trzech dniach  znowu zabrakło kasy z puli de minimis. to teraz może przyjdzie poczekać do nowego roku. poza tym dopłat brak.

• Sad 1

redbull    18

dziś decyzja w sprawie suszy, jednak wyrobili się do końca stycznia, teraz tylko czekać na kasę

żeby nie ganiać listonosza razem przyszła decyzja o dopłatach, no nie wiem co z kasy zrobię haha

• Like 1

karol6130    220
Napisano (edytowany)

Suszowa wczoraj, obszarowa dzisiaj.

Edytowano przez karol6130
Błąd

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukasz041514
      Witam, w 2018 roku wszedł nowy program azotanowy określający dawki azotu, co ile lat można stosować obornik na tej samej działce ? Jest to gdzieś określone ?
    • Przez Tyger
      Siemka!
      Jak to u Was jest jak przepisuja na was rodzice gospodarstwo, czy rodzeństwu również coś zapisują, jakieś ha, czy rodzeńśtwo nic nie chce? a może odpalają jakąś kase?
      Różne wojny wynikają z tego powodu, jak uniknąc konfliktów i żeby było sprawiedliwie, co wtedy gdy rodzeństwo jest jeszcze na utrzymaniu rodziców?

kolego staraj sie nie zamieszczać takiego czegoś ,," w nazwie tematu
    • Przez bamberszol
      witam w 2010r rodzice przepisali mi gospodarstwo rolne ok 19ha na umowie darowizny że służebnością mieszkania. W umowie tej był tez wpis że do 10 lat mam dokonać wpłaty na rzecz brata w wysokości równowartości 5ha gruntów ornych. Dokonałem tego notarialnie rok temu (dałem mu 100tys zł 0.56ha działkę na której się buduje i 2,6ha lasu). Teraz moje pytanie czy po śmierci moich rodziców brat będzie mógł ubiegać się o zachowek z tego gospodarstwa w związku ze była to umowa darowizny? Bo zaczynają się dziać cyrki jak zaczynają przychodzić synowe a rodzice jeszcze buntują go. Dodam na dodatek że pozwoliłem mu zamieszkać u mnie w domu dopóki się nie wybuduje, a w rodzinie mieszkają a 4 pokolenia ludzi. pozdrawiam
    • Przez PitTerro
      Czy orientuje się ktoś może, kiedy ministerstwo rolnictwa ogłosi/ogłasza poziom wskaźnika referencyjnego stosunku powierzchni trwałych użytków zielonych do całkowitej powierzchni użytków rolnych w 2019 roku? W 2018 podali informacje w rozporządzeniu 30 listopada, a w tym roku na razie cisza.
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj