Gość

Wypłaty suszowe 2018

Polecane posty

Gość   
Gość

 Tak z ciekawości . Tym mniej poszkodowanym przez suszę na razie nic ? Jakieś terminy są ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szron88    29

Wniosek złozony 25.09. Poki co nic nie ma ani decyji ani kasy. 40% upraw ponad 70% strat. W naszymm BP jakos nie slyszałem zeby ktokolwiek dostał. Podlaskie BSK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O widzisz,a w naszym spółdzielczym baby by zaraz na całą okolicę roztrąbiły.wiec teżnikt nie dostał jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieleniak    5

zach pom straty od 60 do 75 proc. dzis decyzja z przyznaniem pomocy. o dziwo na wszystkie uprawy. nie sprawdzalem czy juz cos wplynelo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0987    13

Jaki  oddział? Ja też zachodniopomorskie skladalem w pierwszy dzień i nadal cisza. 

Edytowano przez maniek0987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, Zieleniak napisał:

zach pom straty od 60 do 75 proc. dzis decyzja z przyznaniem pomocy. o dziwo na wszystkie uprawy. nie sprawdzalem czy juz cos wplynelo 

Kiedy skladales wniosek, jaki powiat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieleniak    5

wniosek zlozony 25 wrzesnia. powiat gryfinski. znajomy co skladal wniosek 19 czy jakos tak decyzje mial juz tydzien temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

"ARiMR rozpoczęła już wypłatę wsparcia finansowego.

Do tej pory wydano blisko 18 tys. decyzji przyznających pomoc w łącznej kwocie 96,4 mln zł."

Zaznaczam wydano decyzji na kwotę, co nie znaczy, że już wypłacono.

Zakładając , że tą sumę wypłacili w 10 dni roboczych (od 24 września), to wychodzi około 9,6 mln zł wypłat dziennie.

Zakładając taki poziom wypłat, to wychodzi minimum 100 dni roboczych na wypłatę około 1 mld zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Dostaniesz , dostaniesz . Wszystko na dobrej drodze . Szkoda tylko że zaczęli od końca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieleniak    5
3 godziny temu, zetorki12 napisał:

 Dostaniesz , dostaniesz . Wszystko na dobrej drodze . Szkoda tylko że zaczęli od końca .

moglbys sprecyzować co miales na mysli pisząc OD KOŃCA?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Od ogłoszenia sukcesu , zamiast od jasnego przekazu - co , komu i gdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, zetorki12 napisał:

Od ogłoszenia sukcesu , zamiast od jasnego przekazu - co , komu i gdzie .

Teraz się zaznie dostał ktoś już kasę kończtą propagandę dobrze że choć pod choinkę dadzą to będzie kasa na nowe auto magazyny pelne a zboże podobno drożeje to zimą można będzie na urlop w ciepłe strony wyskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325

niewiem na ile to prawdziwe ale " Agencja wyjaśnia więc ostatecznie: pomoc w pełnej wysokości przysługuje temu rolnikowi, który posiadał ubezpieczenie w dniu wystąpienia szkody. Za dzień wystąpienia szkody uznaje się dzień, w którym została ona faktycznie stwierdzona przez komisję."

tekst  stąd

Edytowano przez marulekk

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to czekamy i zobaczymy czy jutro kogoś obdaruja?  Minister mówi pendolino wystartowało 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Obdarowali kogoś dziś ?

 

Dziś obdarowani jednego. Rodzynek sie trafił na całą Polskę. Nikt więcej się nie chwali ? Pendolino pędzi ale chyba przez Sybir ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Linie kolejowe w Polsce są modernizowane więc to trochę potrwa zanim dojedzie 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

U mnie jutro mijają 2tyg od złożenia. Ciekawie będzie jak się zaczną zaliczki doplat.. 

Jak sołtys będziemy wszyscy dostawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS2    199

Wniosek złożony 28 września, pieniądze na koncie 5 października, straty w gospodarstwie i w uprawach 50 %.

Widzę, że kółeczko wzajemnej adoracji, stękania i żebractwa z zaradnym Rafałkiem na czele ciągle tapla się w błotku własnej głupoty. Trzy posty jeden pod drugim w ciągu 26 godzin napisane tylko po to, żeby pogadać z samym sobą. Miejmy nadzieję, że "suszowe" wystarczy Rafałkowi na psychiatrę.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po to jest forum żeby postękać 😆nie pasuje to spier....

piszesz o żebractwie a sam kase już wziąłeś 😂

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Nie mogą wypłacić za wcześnie bo do 21 października zapomnicie o nich

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj