mus

NH TD5020 -Wymiana cięgien

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mus    23

Cześć, mam pytanie mianowicie w tym modelu wczoraj przy graberach wygielo mi oba ciegna dolne, zrobił się z nich banan, przy próbie wyprostowania jednego materiał pękł, będzie próba spawania aby dokończyć siew ale trzeba czymś to zamienić, czymś traflszym i grubszym bo nie ukrywam 18mm to lipa pisane Przez duże litery. I Teraz pytanie czy ktoś z forumowiczów wymieniał je bo problem istnieje w tych modelach, myślałem od MTz gruby materiał 25mm tylko dziury nie pasują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanki
      Witam, Ma ktoś z was drodzy użytkownicy nh td patent na wyskakujące cięgno (łącznik górny) z tego trzymaka co jest do powieszenia, nie wiem jak to dokładnie to nazwać, ale mam nadzieje że zakumaliście o co chodzi , dziś mi wypadło (po raz kolejny) i prawdopodobnie przez to się zgieło, co prawda nie gwinty, lecz tulej. pozdrawiam
    • Przez damianoooo
      Witam!!!
      Posiadam ciągnik o mocy 80km i muszę dokupić do niego łącznik górny za około 200-300zł czy warto kupować łącznik hakowy ?
      i czy ta kula nie wyleci z tego haka dodam jeszcze że będzie podczepainy za nie sprzet od 100kg do 1000kg
      prosze o szybką odpowiedź )))))))
    • Przez Rolnik7343
      jak myslicie warto skonktruowac samemu takie ciegno ?
       
      czy lepiej kupic nowe/używane ?
    • Przez AgroTuning
      Zamienię wąskie koła z oponami Prelli o rozmiarze:

      Przód - 11.2 R24
      Tył - 12.4 R36

      Pracowały na ciągniku New Holland Td5020 od 4 lat. 

      Zamienię na szersze za dopłatą. Mogą być na R30.


    • Przez Imbroglio
      W cięgnach dolnych w mojej 385 od strony ciągnika są mocno wyrobione gniazda i kule, mają zarówno luz boczny jak i góra-dół. W handlu dostępne są zarówno  kule jak i pierścienie. W jaki sposób dokonuje się wymiany tych kul?
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj