Axd529

ciśnienie oleju c4011

Polecane posty

Axd529    117
Silnik po kapitalnym remoncie Po dodaniu gazu na 20tys obrotów ciśnienie oleju na zimnym jest 6 atm a na gorącym 4 czy to nie za dużo?

Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Dobre smarowanie jest, ale jakie ma na wolnych czyli ok 750obr.? Jeśli na rozgrzanym ma chociaż 1,5 to jest dobrze. To stary traktor jemu potrzeba do życia sprawny filtr powietrza i trochę świeżego Turdusa i będzie chodzić latami. PS. Masz w nim oryginalne filtry oleju?

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    890

Jak przy oryginalnych filtrach będzie miał na gorącym 1bar to  jest super i nie ma się czym przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Już to zauważyłem. Całą zabawę psuje bocznikowy filtr, który powinien mieć zaworek, który by się otwierał dopiero przy 1,5 bara, a nie pomyśleli o tym konstruktorzy i cześć już niskiego ciśnienia ucieka

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117

Chodziło mi raczej o 2 tys obrotów. Pytałem się dlatego że gdzieś słyszałem że jak za wysokie ciśnienie oleju to może panewki wypukiwać(czy jakoś tak). Ciśnienie na gorącym na 700obr 3atm. Silnik jest po kapitalnym remoncie zalany turdusem


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Wszystko jest OK. Poza tym nie daje się gazu na zimym silniku. Ponawiam pytanie jaki masz filtr oleju?

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117

ale jak pojadę w pole z pługiem a do pola mam 100 metrów to jak zaczynam orkę to muszę przygazować.Filtr jest podwójny typ chyba bąk(oryginalny od nowości).

zbyszekbrzuze napisał:

Wszystko jest OK. Poza tym nie daje się gazu na zimym silniku. Ponawiam pytanie jaki masz filtr oleju?


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
Bąk to odśrodkowy. Pytanie ile jest podkładek pod zaworem, może wystarczy jedną wyjąć.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

To jest mit z tym wysokim ciśnieniem,nic sie nie dzieje bardziej chodzi o filtr puszkowy żeby nie rozerwało,miałem 6.5 i nic sie nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499
19 godzin temu, Axd529 napisał:

Silnik po kapitalnym remoncie Po dodaniu gazu na 20tys obrotów ciśnienie oleju na zimnym jest 6 atm a na gorącym 4 czy to nie za dużo?

nic nie kombinuj za zadnymi podkładkami czy czymkolwiek.

jest dobrze, zeby nie powiedziec bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nightdevil
      Witam 
       MF3070

      Zwiększa mi się stan oleju w silniku... pompka zasilająca zmieniona , świeca płomieniowa także 
      czy kolejny krok wyjęcie pompy i regeneracja (dosyć droga)  czy jakieś jeszcze opcje są ? 
      po dniu pracy olej na miarce zwiększył sie od minimum do 1cm ponad MAX, ciagnik nie dymi , nie odczułem zmiany siły .
    • Przez antoniekek
      Witajcie, postawiłem na noc  ciagnik Renault  651 na delikatnym spadzie terenu. Przodem niżej.
      Rano pod ciągnikiem była plama oleju, kapie po zawleczce za misą olejowa tak jakby pod  sprzęgłem, tak jak na zdjęciach. Pierwszy raz widzę tam olej. Jakieś pomysły jaka może być przyczyna wycieku? Po przestawieniu ciągnika na równy teren kąpanie ustało.


    • Przez center
      Hey,
      Kto mi podpowie skąd ten wyciek w zetorze 7211?  czy to olej czy płyn ? pod ciągnikiem na kapane.  Ubywa mi płynu hamulcowego ale prawy cylinderek nowy i przewód reszta sucho, lewy przewód suchy... Pod spodem  prawa strona skrzyni mokra i spód. miedzy mostem a skrzynią.. z góry dekiel suchy, tylko dołek  przy dźwigniach terenowe szosowe mokry. Czy może to cieknąć z dźwigienek bo jest na nich luz ?
       
      Pozdrawiam!




    • Przez kamil5421
      Witam. Potrzebuje informacji ile Oleju wchodzi do silnika w Ciągniku Claas Ares 836 z 2005r . silnik Jonh Deere  model 6068
    • Przez pawel6200
      Czy wiecie ile oleju wchodzi do MF 590 w  skrzyni , silniku, zwojnicach??
      Nie moge nigdzie znalezc tej informacji.
      Jezeli ktos ma jakas instrukcje llub katalog pdf do tego ciagnika to prosze o pomoc.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj