KubAE86

Dłuta pługa

Polecane posty

Gość   
Gość
kolego co to za pług jest ? coś mi się wydaje że dłuta jakieś kombinowane są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubAE86    0

Tak, to pewne ze kombinowane ale szukam właśnie takich dłut-nakładek. Pług to lemken opal 90 o ile to ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubAE86    0
30 minut temu, micgal39533 napisał:

wygląda jakby ktoś przyspawał dłuto do lemiesza. 

Chodzi mi tylko o to czy ktos wie od czego to dłuto jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

przeglądałem strony z dłutami i nie spotkałem takiego mi to wygląda na samoróbkę, ucięty kawałek lemiesza i do tego dłuto.  ale jeszcze popatrzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubAE86    0

Tak, lemiesz był już przeze mnie wspawywany, chodzi tylko i wyłącznie od czego jest to dłuto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
mam do opchniecia dłuta ze swojego lemkena 110, u mnie też ktoś coś kombinował bo nadlozyl na stare nowe takie dwustronne a ja wywaliłem te i wsadzilem orginaly a tamte leżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubAE86    0

Ale nie ma takich jak ja mam aktualnie takich grubych, tylko standardowe przykręcane płaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Theone1992
      Jak w tytule. 
      Sprzedam oryginalne dłuta Kverneland o oznaczeniach :
      KK063090 - dłuto lewe
      KK053090 - dłuto prawe
       
      Cena za sztukę : 20,30 brutto.
    • Przez ursus-5314
      witam, mam pewne pytanie, czy istnieją jakieś zamieniki lemieszy do overuma? Aktualnie mam lemiesz 74606 razem z dłutem typu knock, i chciałbym teraz zmienić na lemiesze z tradycyjnymi dłutami lub nawet bez, i własnie nie wiem jak znaleźć taki zamiennik i czy w ogóle się da. Polecacie jakąś stronę z częściami do tych pługów w miarę przystępnych cenach?
    • Przez fendt856
      Witam mam problem , kupiłem niedawno pług kverneland eg85 vario i miał wymienioną kostkę od obrotu na nie orginalną i jest taki problem jak obracam go to musze wykonac dwa ruchy gałką od hydrauliki i dziwi mnie to ponieważ kostka sama powina zmnienić przepływ oleju na siłownik żeby go na przykład wypchnoł i sądze że mogą być źle podłączone  węże do kostki a nie mam bladego pojęcia jak to podłączyć ? I jescze jedno jak pług ma vario to powinien miec 4 węże podłączane do ciągnika bo u mnie są tylko dwa. Załączam zdjęcia kostki  I jest jesczę w kostce miejsce na dwa węże






    • Przez RometOgar200
      Kupie kompletny korpus do pługa i opony r15,3/75/10 jodełka, tylko woj pomorskie.
    • Przez peterson
      Cześć, 
      Sprawa wygląda następująco. Lemiesze w moim pługu Kverneland'a są już dosyć mocno zajechane, ale mam nadzieję, że przetrwają jeszcze trochę. Po sezonie są do wymiany na 100%, więc chcę Was zapytać czy może orientujecie się gdzie dostanę je w dobrej cenie ? Jakbyście chcieli zobaczyć w jakim są stanie to zamieszczam zdjęcie. Od razu mówię, że nie poszukuję czegoś z niskiej półki tylko z średniej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj