News
343

Claas Ares 836RZ-Kalibracja sprzęgła

Polecane posty

343    1

Witam.Wie ktoś jak skalibrować noże sprzęgło w claas ares 836rz.Szukałem na forum to tylko znalazłem jak skalibrować rewers i kalibracje sprzęgła w młodszym typie ciągnika.

Wiadomość z agroFakt.pl

slawek_82    0
witam. U mnie przebija się dźwignia czy jest jakiś sposób aby skalibrować samemu skrzynie, rewers czy tylko przez podpięcie pod komputer ?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez alojzy110183
      witam. Czy orientuje się ktoś czy w Renault Ares 815 kalibruje się skrzynię biegów ? Jeżeli tak to w jaki sposób ? z góry bardzo dziękuję za informacje i proszę o pomoc
    • Przez kwiatekstokrotki
      Witam
      Zakupiłem niedawno Dominatora 68s i potrzebuję pomocy w ustawieniu kombajnu  tj. klepiska,  obrotów bębna , dmuchawy, sit górnego oraz dolnego do rożnego rodzaju zbóż podczas żniw. ps nadmienie,ze kombajn u poprzedniego własciciela kosił przez rok kukurydze, u wiem,ze klepisko jest ustawione,,luzno"...
      Może ktoś pomóc i podać ustawienia  do konkretnych zbóż:
      pszenica, żyto pszenżyto, jęczmień i owies.

• Przez Darek1986
      witam. mam pytanie gdzie znajdę  czujnik pod pedał sprzęgła  do case są tam dwa ten jeden znalazłem ten większy a tego małego nie mogę  morze  mi ktoś pomorze .

• Przez Soltys85
      Witam,  możecie doradzic który ciagnik wybrać? Wybieram pomiedzy nimi poniewaz te mieszcza mi sie do obory i w moim budzecie , ma byc to ciagnik pomocniczy no i wrazie potrzeby do pola. Mówia ze john deere mocniejsze tylko jak z naprawami?? Ceny czesci?? Renault wydaje mi sie prostszy... Byłbym wdzieczny za jakies wskazówki bo wisna idzie...
    • Przez DariuszMrozek
      Witam serdecznie, w ciągniku nie działa układ EHR TCE15. Po załączeniu na ekranie pojawiają się następujące informacje: PE / AL / 0 / 37. Cały czas wyświetlana jest ikona zamkniętej kłódki. Czy te informacje wskazują na jakąś przyczynę usterki? Co może być przyczyną? Będę wdzięczny za wskazówki w jaki sposób rozwiązać ten problem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.