Skocz do zawartości
News

Polecane posty

Halun125    1
Napisano (edytowany)

Witam. Starałem się znaleźć podobny problem na forum ale się nie udało. Problem w moim R3 jest z przednim mechanizmem różnicowym. Mianowicie jest zapięty i nie idzie go rozłączyc. Tylny most blokuje się normalnie, przód w ogóle nie reaguje. Elektrozawór jest sprawny, czysty bo już go wyciągnąłem i brudny też nie był, prąd dochodzi do cewki, podmiana też nic nie daje. Sprawdzałem czy od zaworu do przedniego mostu dochodzi olej i leci aż miło. Niestety nie mam czym sprawdzić jakie tam panuje ciśnienie. Ja obstawiał bym na usterkę mechaniczną tylko gdzie jej szukać ?Może miał ktoś taki przypadek ? Z góry dzięki za odpowiedź:) 

I jeszcze takie wyciągnąłem łby od śrub tym korkiem spustowym. Blokada puściła ale od czego one są?

20180922_130202.jpeg

Edytowano przez Halun125

poprostu rozpadła ci się blokada trzeba rozebrać przednia oś

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Halun125    1

Wiesz może jakiej długości są te śruby?

Ciężko wał napędowy rozpiąć żeby z całą osią wyjechać? Bo planuję ją bez kół paleciakiem wyjąć.

A te śruby na tym rysunku to pewnie o nr.58 ? 

ejpgs1DXFR54O.png

Wiadomość z agroFakt.pl

z wałem nie będzie problemu śruby długość nie wiem wykręć to zobaczysz jak by co to na rysunku 59 a nie 58 :) rozbiera się łatwo składa gorzej bo trzeba dobrze ustawić mechanizm

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Andre8989
      Witam.
      Mam zamiar kupić Lamborghini 850 premium, chciałem się dowiedzieć czy jest to model wart zakupu na co zwrócić uwagę.
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
    • Przez daniel9678
      Potrzebuję instrukcji do ciągnika lamborghini r2 86 
      Ktoś coś? 
      Bo ja nie mogę znaleźć.. 
    • Przez Pompad2
      Witam, co może być przyczyną nierównego pracowania silnika w Lamborghini Racing 165? Pompki co są na listwie były w regeneracji i zostały doprowadzone do porządku. Wtryski naprawione, chodzi o to że nie pracują one równo jedna działa mocniej a druga słabiej. Reguluje to się podkładkami pod pompki? Dodam że po naprawie pompek ciągnik gaśnie na wolnych obrotach.
    • Przez janek69
      Witam! Mam problem  w ciągniku Lamborghini 1060 Premium z półbiegami. Na wolnym i szybkim półbiegu ciągnik rusza i jedzie ale po zwiększeniu obrotów silnika (pow.700 obr.) ciągnik jakby się rozsprzęglał i zatrzymuje się . Na niskich obrotach mogę jechać nawet z obciążeniem . Problem ten nie występuje na średnim półbiegu !? Wymieniłem filtry i olej lecz problem nie ustąpił !  Czy jest na to jakieś '' lekarstwo'' ??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.