News
dzony9203

MTZ BELARUS - wymiana przewodu paliwowego

Polecane posty

dzony9203    1

Witam wszystkich.

Mam problem z odpięciem przewodu paliwowego od lewego baku.

Pytanie niby banalne ale nie mogę bo za nic odkręcić, nawet żabą.

Ktoś ma podobne doświadczenia albo pomysły ?

Załączam zdjęcie poglądowe.

Pozdrawiam.

20180921_180410.jpg

zbyszekbrzuze    242
Zniszczysz bak i zacznie ciec. Przetnij kątówką opaskę i nasadź nowy przewód na rurkę.
  • Thanks 1

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Wiadomość z agroFakt.pl

dzony9203    1
7 godzin temu, zbyszekbrzuze napisał:

Zniszczysz bak i zacznie ciec. Przetnij kątówką opaskę i nasadź nowy przewód na rurkę.

Na siłę nie chce tego ciągnąć bo coś pęknie.

Tak naprawdę to chciałem odkręcić ten przewód bo chce wstawić kranik do lewego baku, ale w razie wymiany będzie problem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tomas13
      Mam problem z ciągnikiem  Belarus 952.4. Kontrolka od świec żarowych po przekręceniu kluczyka powinna się świecić przez około 30sek od momentu przekręcenia kluczyka i zacząć migać po tych 30sek informując ze świece są nagrzane, po odpaleniu silnika powinna zgasnąć. Teraz jest tak ze kontrolka miga od razu po przekręceniu kluczyka  (co ok 3sek przez ok 0,5sek) . Włączenie silnika nie powoduje przerywa migania kontrolki, sama przestaje migać po kilku minutach. Co może być tego przyczyną, czy to problem z jakimś przekaźnikiem/sterownikiem świec???
    • Przez Piotr2211
      Witam mam problem w ciągu mtz 82 chodzi o siłownik podnośnika w którym Niedziala powrót(wychodzi a nie wraca) jaka moze byc przyczyna ?
    • Przez Nacki10
      Witam wszystkich 
      Mam taki problem mam Mtz 82, x lat temu przerobiłem rozruch z 12v/24. Dla równego rozładowania akumulatorów co jakiś czas zamieniam je miejscami. Czy można rozwiązać ten problem. Gdyż jak to wygląda dwa akumulatory 12v, jeden obsługuję ciągnik drugi jest potrzebny do rozruchu. Jak rozwiązać ten problem czasami jest tak że jest często zapalany i nie zamienię ich. To nie odpali.  Męczyłem się tyle lat i stwierdziłem że czas coś tam zmienić. 

Panowie pomóżcie. 
    • Przez kotek85
      Witam,
      Chciałbym poznać waszą opinię mianowicie dziś po wymianie oleju i filtra hydraulicznego, przy obrotach ok 1200 , zapala się czerwona kontrolka od zapchanego filtra hydraulicznego, dlaczego tak się dzieje przecież złożony jest taki sam filtr (nowy) na jakim go kupiłem, identyczny. Dodam że ten filtr siatkowy  przy spustach został przedmuchany ( chociaż właściwie był czysty) Co może być przyczyną?? Proszę o pomoc
    • Przez dziki97
      Witam potrzebuję zrobić w miarę dokładny prędkościomierz do swojego ruska, potrzebny będzie do oprysków i siania nawozów.  Zastanawiam się na prędkościomierzem GPS, mógł bym używać go także  w Fortschricie 323. Posiada ktoś z was takie urządzenie i jak to się sprawuje???? do tej pory używałem telefonu z jakąś tam apka ale to denerwujące.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.