lols123

Amazone,Sulky,Kverneland,Kuhn/Rauch Który wybrać

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lols123    119

Tak jak w tytule przymierzam się do zakupu rozsiewacza cena do 25tyś netto poj,900-100l szerokość robocza 15m podstawowe wyposażenie chodzi mi głównie o opinie użytkowników jak się spisują rozsiewacze marek  Amazone,Sulky,Kverneland,Kuhn/Rauch który z nich będzie najlepszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macko25    27
wybór będzie bardzo trudny bo akurat wymieniłeś z górnej półki marki ja zamówiłem rauch i czekam i wtedy bym ci odpowiedział ale co ja pytałem to każdy mowi co innego najlepiej to mieć każdą marke na testy i wtedy bysmy wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kony88
      Witam mam pytanie ;] Mam zamiar kupic kombajn New Holland sprowadzony z Francji wszystko jest ok rok 1985 , kabina z klimatyzacja, sieczkarnia do słomy rura wysowana hydraulicznie , ale jest mały problem widac ze kombajn kosił kukurydze byl on do tego przystosowany ponieważ nie ma szczelin miedzy cepami no i widac jeszcze ziarna kukurydzy a słyszalem ze kombajn ktory kosil kukurydze jest z lekka zajechany... czy to prawda? prosze o wasze opinnie ;] pozdrawiam
    • Przez Rolnik2517
      witam
      mam pytanie do znawców bizonów, kupiłem nie zadbanego supra do remontu i nie ma na nim zadnej tabliczki znamionowej wiec nie wiem z którego jest roku.
      Nie posiada cofania gardzieli, ma stara kabine, nie ma osłon z boku na hederze (ani na targancu, ani wyzej na motowidłach), ma stary naped hederu bez zadnej osłony na gardzieli, nie ma osłon na dole z boku kombajnu koło wentylatora.
       
      Zamieszczam zdjiecia, poprzedni wlasciciel mówił ze jest z roku 84.
      Prosze o pomoc
       
      http://pokazywarka.pl/7qzz1s/
    • Przez PaweBokiniec
      witam interesuje mnie który claas jest lepszy mercator czy protector ktury byście wybrali i który sobie z większym chedrem poradzi
    • Przez KarolFałek
      Witam, panowie potrzebuje pomocy. Zmieniam całkowicie instalacje elektryczna w moim ferdku, wszystko było ok lewy błotnik, prawy błotnik było bez problemu. Sugerowałbym się schematem z instrukcji obsługi traktora ale zmieniając wiazke przednią natknąłem się na problem. Kolory przewodów i ich ilość przy klaksonie i styku świateł, czujnika wody się zgadzało ale jak doszedłem do alternatora to już rozlozylem ręce żaden z kabli mi nie pasuje. W starej wiazce wychodził mi kabel czarny i niebieski a w nowej mam brązowy i niebieski oraz dodatkowy brązowy i czarny... Dodam że nie jestem elektrykiem a nie chce uszkodzić nowych kabli... Pomożecie? Który kabel gdzie podłączyć? I gdzie idą te dodatkowe dwa kable?
    • Przez leon8875
      Pottinger Vitasem 302ADD + Lion303(siewnik mechaniczny) czy Kverneland NGM101 + siewnik DA(siewnik pneumatyczny)   jeden i drugi jest  w granicach 110 tyś  tylko nie wiem które rozwiązanie będzie lepsze bo nigdy nie stosowałem siewnika pneumatycznego,  a dmuchawa jest zasilana elektrycznie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj