News
Użytkownik123

C -330 Wymiana pierścienia uszczelniającego na wałku napędowym skrzyni biegów

Polecane posty

Witam tak jak w temacie chodzi mi o wymianę pierścienia uszczelniającego z powodu wycieku oleju ze skrzyni, ciągnik już jest rozpołowiony ale nie wiem jak dostać się do tego pierścienia. Dołączam zdjęcie i element o który mi chodzi z numerem 6.

ZDJ.jpg

eagle19    8

Podłączając się do tematu, bo właśnie wymieniam uszczelnienia, olej przekładniowy lał się na tarcze. Po zdjęciu pokrywy napędu licznika, jest tam łożysko na zdjęciu tutaj wyżej to nr 22 i można je przesuwać do przodu i tyłu. czy tak miało być fabrycznie czy to łożysko jest tam na wcisk? Zastanawiam się czy tego nie wkleić na klej bo niby wałek WOM się obraca w łożysku i jest ono nieruchome obrotowo względem skrzyni ale przy dużych obrotach czy tak jest tego nie wiem a lepiej żeby otwór się nie wyrobił.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez robadas78
      Witam. Proszę o odpowiedź. chciałem zmienić uszczelkę pod pokrywą licznika motogodzin. Uczczelniam wszystko bo zmieniam sprzęgło i wszystko było w oleju. Po odkręceniu zauważyłem że łożysko od tego wałka dolnego jest na połowie obudowy a wałek rusza sie ok. 1 cm. widoczne są slady tarcia na obudowie. Do tego na tym samym wałku po spuszczeniu oleju zauważyłem że nakrętka się całkiem odkręciła ( za trybem co napędza wałek). I mam pytanie... czy te luzu tak mają być? bo nie ma jak tego skasować bo ta zębatka dotyka swoim wybrzuszeniem do tego łożyska! a łożysko dalej nie idzie bo jest pierścień ! 

• Przez Pumba2152
      Witam, przymierzam się do przekładki silnika i potrzebuje zakupić flansze/kryzę/obudowę sprzęgła aby spiąć wszystko razem 
      Czytałem na forum to kiedyś podobno jakieś Pan z okolic Częstochowy robił taki gotowy zestaw do montażu. Szukałem i wszystkie ogłoszenia nieaktualne. Ktoś coś wie gdzie można to zakupić?
      Jakiś namiar na człowieka co się tym zajmuje, bądź z czego można zastosować obudowę? Słyszałem że od raka pasuje ale nie wiem....
      Pozdrawiam
    • Przez cezar221
      😃 Witam , chciałbym się dowiedzieć , czy da się rozblokować skrzynie biegów w Jcb fastrac 3185, jedzie 55km/h a potrzebuje trochę więcej  . Jeżeli da się to czy mógłby ktoś napisać jak to zrobić i w jakiej cenie ? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj