Adaskooo96

sortownik smażone bk3 problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adaskooo96    11
Witam . mam problem z sortownikiem mianowicie gdy założę sita dół 35 góra 45 dolne sito się zatyka . próbowałem już ustawiać sortownik pod większym kątem i dalej to samo . macie panowie jakieś porady co mogę jeszcze zrobić ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marzygkop
      Stan b.dobry-sprawny. Sortownik trzymany pod dachem w zamknieciu. zapraszam 665 887 308



    • Przez kolol
      Wiem, że nie tak dawno temu był tu podobny temat i polecany był sortownik od remprodexu. Ja sam zastanawiam się właśnie nad nim i nad rolmetem. Niby rolmet tańszy, ale bardziej skłaniałem się ku remprodexowi. Zwłaszcza, że w internecie wyczytałem opinie, że u rolmeta słabo z jakością. O remprodexie właściwie nie widziałem żadnej opinii. Ale jak się okazało, znajomy niedawno go kupił i nie poleca. Mówi że głośny i mocno podrzuca ziemniaki, że za taką cenę nie warto. Podkopało to trochę moje pozytywne nastawienie do tego sortownika więc postanowiłem założyć nowy temat. Proszę o opinie o obu sortownikach, Rolmet M614 oraz Remprodex M616. Który lepszy? Który bardziej opłacalny? Jakie wady? Może znajomy coś źle poustawiał w tym remprodexie i dlatego jest głośny? A może warto zainteresować się innym sortownikiem?
    • Przez repek92
      Witam mam pytanie do użytkowników tego siewnika. Czy orientuję się ktoś co to jest za czujnik przy przekładni? Od strony regulacji wysiewu. Wychodzi z tamtad kabel i idzie w stronę zaczepu cięgła jakby miał iść do kabiny ale jest urwany i nie wiem co by miało być na końcu. I jeszcze jedno pytanie on posiada licznik hektarów?
    • Przez Adaskooo96
      Witam . mam problem z sortownikiem mianowicie gdy założę sita dół 35 góra 45 dolne sito się zatyka . próbowałem już ustawiać sortownik pod większym kątem i dalej to samo . macie panowie jakieś porady co mogę jeszcze zrobić ? 🤔
    • Przez Avenger
      Witam.
      Kupię sortownik do ziemniaków produkcji rosyjskiej z koszem przyjęciowym (jestem także zainteresowany zakupem osobno samego sortownika i kosza). Najlepiej żeby, maszyna była co najmniej w dobrym stanie, kompletna (gotowa do eksploatacji, bez konieczności wkładu finansowego) z tym, że nie liczy się wygląd farby i lakieru tylko stan części gumowych czyli rolek i taśm. Za "zdrową" maszynę jestem skłonny zapłacić dobrą i rozsądną cenę. Interesują mnie oferty z całej Polski ale także takie dotyczące pomocy w sprowadzeniu sortownika z zagranicy. Mile widziana pomoc w załatwieniu ewentualnego transportu.
      Mój numer kontaktowy: 506 832 478 - jeśli nie odbieram to proszę o cierpliwość bo na pewno oddzwonię. Woj. wielkopolskie.
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj