News
piotr_79

Jaki kombajn LK650 czy SL750

Polecane posty

piotr_79    1

Witam,

proszę o pomoc szczególna prośba do osób które używały/używają te modele (ja tylko anna i bolko)

Który kombajn jest lepszy LK 650 czy SL750 chcę zmienic obecny kombajn na jeden z tych modeli.

Chyba że macie jakieś inne propozycje w tej półce.

Jeśli można 2-3 zdania komentarza dlaczego taki model wg Was jest lepszy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys

• Przez TheZielonyJohny
      Witam
      Proste i szybkie pytanko 
      JD 6130R AQ ( AP nie wchodzi w grę ) czy Case Maxxum 135 CVX ?
      Macie jakieś porównanie ? 
      Ciągnik przeznaczony do pracy z rozsiewaczem 2750l +700kg waga własna, opryskiwacz 3000l +2t waga własna, transport. 
      Teren podgórski. 
      Chodzi mi tylko i wyłącznie o pracę, ceny znam. 
    • Przez Gelo2104
      Witam.
      Stałem się użytkownikiem 2,5ha ziemi, która trzeba obsiać. Poprzedni gospodarz(mój tato) w zasadzie do wszystkiego najmował. Jak wiadomo mizerny zysk stał się kosztem. Dlatego na dzień dobry chciałbym kupić siewnik. I tu pytanie jaki i jakiej wielkości, będzie zaprzęgnięty do C-360 ewentualnie C-330 o ile da radę. Gleba to 5-6 klasa. Czy siewnik może być uniwersalny i siać zboże, łubin, kukurydzę? No i nie śmiejcie się ja dopiero zaczynam
    • Przez MafiaRuszkowo
      Witam.Kupiłem poznaniaka 5 SO43/2 lecz nie posiada tych miechów/gum łączących rurke z radlicą.Nie wiem czy zakładać je czy są zbędne? Słyszałem już wiele opini na ten temat. https://allegro.pl/siewnik-poznaniak-oslona-gumowa-lejka-guma-lacznik-i7511173317.html?reco_id=959a30e8-f4b8-11e8-a5c8-246e9680c9a8 PS:Rurki są metalowe
    • Przez adamek1942
      Witam mam oto takie pytanie która będzie lepsza z tych kosiarek?? w grę wchodzi dysk i bęben.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.