Polecane posty

mariusz(ZDUN)    327

Przeciązenie instalacji


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Może tu zapytam, bo temat bardzo podobny. W tym roku kupiłem kombajn do zboża. W wentylatorze kabiny nie było bezpiecznika. Po włożeniu nowego (plastikowego) po pół godziny stopił się plastik i bezpiecznik wypadł, ale ta blaszka w bezpieczniku nie przepaliła się. Nie zakładam nowego, bo nie chciałem spalić maszyny. Pod ten obwód jest podłączony tylko wentylator. Żadnych dodatkowych odbiorników. Jak mogę naprawić tą awarię? Przewody są ciasno. Możliwe, że są za cienkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektryk    140

W obu waszych przypadkach podejrzewałbym gniazda bezpiecznika. Mogą być utlenione, zaśniedziałe lub mieć porozginane styki. Słaby styk potrafi na tyle wytopić plastik, że zaleje styki i nie będą wcale sprężynować, a wtedy to już robi się grzałka z bezpiecznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez motor112
      Witam Was, zakładałem nową instalację do mojego Ursusa c360.
      Wszystko działa, ale jest jeden problem. Gdy wcisnę kluczyk od razu włącza mi światła pozycyjne. Co mogłem podłączyc nie tak?
      Pomocy!
      I jak przełączę na pozycje nr 1 to zaczyna świecić kontrolka od ładowania, a w pozycji zero z wciśniętym kluczem są pozycje i kontrolka od ciśnienia oleju.
    • Przez Roki212
      Koledzy zakupiłem sobie takie światła do autka i mam pytanko odnośnie prawidłowości ustawienia takich świateł, nie chodzi mi o wartości liczbowe takie jak wysokość, rozstaw itp tylko interesuje mnie jak wysoko mają świecić. Ustawić je równolegle do podłoża jak auto stoi czy lekko podnieść do góry?
    • Przez t-25wladek
      Witam postanowiłem sobie w rozrzutniku zrobić światła bo kiedyś pies poprzegryzał kable i klosze były pobite i świateł nie miałem. Światła mam 2 czerwone okrągłe w każdym swietle są po 2 żarówki 1 to pozycyjne druga to stop. No i kupiłem sb wtyczke i wszystko, kable przy samych światłach poucinałem aby podłączyć nowe kable. Tu sie zaczyna problem wydaje mi się że fabrycznie były źle zrobione bo w 1 miejscu były 3 kable złączone i sklejone taśmą, a moze i było dobrze ale nie wiem. Więc ja poucinalem podorabiałem sb nowe kable i wszystko do wtyczki dobrze podłączyłem i włożyłem do ciągnika a tu lipa kierunkowskazy nie działają, masa też mi nie działa bo jak włoze wtyczne to bez masy też światła świecą, no i tylne światło lewe woóle nie świeci a prase świeci 1 żarówka i tak słabiutko. Co to moze być? kable napewno dobrze do wtyczki podłączyłem bo korzystałem ze schematu. Jak byście mieli jakiś schemat jak podłączyc kable do świateł albo coś. A i jeszcze we wtyczce jest 7 wejśc na kable 1 to masa a 6 to prąd od świateł wcześniej tak jak pisałem 3 kable były połączone ze sobą jakos nie wiem po co. Ja podłączyłem każdy kabel co idzie od lamp osobno idzie do wtyczki no i lipa nie działa ale czego to nie wiem. Prosze o pomoc
    • Przez Legion178
      Kupiłem gotowy zestaw. Podłączałem i prawie wszystko działa. Mam problem ze światłami od hamulców. Jak wciskam to żarówka lekko świeci. Prosze o pomoc.
    • Przez Lukasz82
      Tak się zastanawiam czy według przepisów w ciągniku ciagnącym przyczepy można używać świateł do jazdy dziennej? Inaczej czy przyczepy musza miec światła pozycyjne włączone?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj