Gość

Claas Arion 450 -Wadliwy czujnik ciśnienia

Polecane posty

Gość   
Gość
witam, Mam problem z wadliwym czujnikiem od ciśnienia objawia się to w taki sposób że nie pokazuje ciśnienia na wyświetlaczu ciągnika a rzeczywiście ono jest. Czujnik już był wymieniany 3 razy serwis broni się tym że podobno teraz takie czujniki robią ... Odgłos podczas pracy jest nie do wytrzymania teraz zamierzam złożyć reklamację pisemną i niech się główia. Czy ktoś z Was miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maarrek    6
Czy chodzi o czujnik ciśnienia powietrza w butli? Jeśli tak to mi ostatniej zimy wymienili na stalowy wcześniej 2 razy był zmieniany aluminiowy ponoć teraz w 400tkach go poprawili właśnie na stalowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Tak o ten czujnik chodzi on znajduje się tak jakby pod spodem ciągnika, będę musiał się dowiedzieć na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kustosz    11

Uszkodzenia tego czujnika często wynikają przez brak spuszczania osadów z zbiorników, jest jeszcze możliwość przeniesienia go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogarnijsie    2

W arionie 400 czujnik jest ponizej butli wiec nieistotne jest spuszcznie wody. Ale koledzy słusznie zauważyli należy wymienić czujnik na poprawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez Grzechooo
      Witam, Urwał mi się wytrząsacz w Senatorze i mam pytanie czy może ktoś wie czy taki wytrząsacz pasuje np z Mercatora lub protektora? czy były jakieś różnice w wytrząsaczach? jeśli tak to z czego jeszcze mogę go dobrać.?
    • Przez SamaPrawda
      Witam, mam problem z wskaźnikiem paliwa nie jest wcale wiarygodny, wachania są na 1/4 zbiornika a czasem więcej, dodatkowo nie wiem czy ten ciągnik tyle pali czy może wina wskaźnika, ponieważ gdy wlałem 40l paliwa, po uprawie gruberem i siewie 2ha wskazówka zegara od paliwa jest w takim stanie jak poprzednio. Czy to brak masy w wskaźniku czy może coś innego, a może ktoś wie czy można tam sprawdzać paliwo "na kija" jak w c360??
    • Przez Szron88
      Witam.
      Sąsiad poprosił mnie o pomoc przy kupnie kombajnu. Sam posiadam JD 1065 i z Claasem nigdy nie miałem doczynienia. Prosiłbym użytkownikow dominatorów na co zwrócic szczególnie uwage bo jednak claas sie troszke różni od JD. Wyjazd na oględziny jutro rano więc mało czasu na zbieranie informacji. Z góry dzieki za pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj