Polecane posty

bel920    7

jak w temacie planuję zakup aktywnego ale u mnie są kamienie takie ziemie i pytanie jak te agregaty radzą sobie z kamieniami nie rozwali ich na polach z dużą ilością kamieni

Vroobel    5

https://youtu.be/5L7ner8MERA teoretycznie kamienie powinno wywalić ekranami bocznymi, a jak by jakiś się zaklinował to powinno sprzęgło zadziałać, a praktycznie to trudno kupić bronę w dobrym stanie i może być różnie...

Wiadomość z agroFakt.pl

Anetka1    153

U mnie KE też sobie niezle radzi a kamieniami a ma już ponad 3000 ha  bez awayii

Edytowano przez Anetka1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kender25
      Kupuję talerzówkę, ale nie rozumiem jednej rzeczy talerzówki w układzie v lub x są bardzo tanie a talerzówki kompaktowe czy też inaczej agregaty talerzowe mają  2x taką cenę, jaka jest różnica? 
      Chodzi mi o to że taka talerzówka jest kosztuje np 17000 a za 7500 mam  talerzówke z układem x  lub v,

Czemu one są takie drogie w porównaniu do klasycznych, i czy jest jakaś duża różnica, nie interesuje mnie hydropak.
      W czym kompaktowa jest lepsza od zwyczajnej?
    • Przez ThePerkins
      Za rozsądną cenę , Mazowieckie/Podlaskie.
    • Przez arkady12
      Kupię belkę U902 lub jeśli ktoś ma wymiary i mógł by się nimi podzielić
    • Przez Arek84
      Jak w temacie, poszukuję agregatu unia kombi 3,7 m rozkładany hydrauliczne  rozważę  każdą propozycje najlepiej nie malowany w oryginale i w obrębie tarnowa, krakowa,  katowic i kielc.
    • Przez Pawel0418
      Witam,potrzebuje pomocy stoję przed zakupem agregatu uprawowo siewnego do zetora 7745  73km.
      Znalazłem taki o to zestaw,ale nie wiem czy zetor da rade bo gdzie nie gdziee mam gline.https://www.olx.pl/oferta/agregat-aktywny-uprawowo-siewny-lely-nie-amazone-maschio-rabe-CID757-IDmXW4I.html#d20a5ed7cb  proszę o jakieś informację,a może coś innego.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.