Polecane posty

jankes679    0

Witam. Chciałbym kupić talerzówkę do ciągnika c330 a w przyszłości jakiś mocniejszy traktor około 60km. Nie wiem jakiej firmy talerzówkę wybrać i jaką szerokość. Myślałem nad firmą Bomet lub Strumyk 1,6m lub 1,8m ale nie wiem która lepsza, ponieważ róznica w cenie wynosi około 500-700 zł (do około 3500zł) i nie wiem czym jest to spowodowane, czy jakością wykonania czy innymi czynnikami. Prosze o odpowiedz posiadaczy tych talerzówek. Z góry dzięki :)

1210    0

ja do ciągnika 60km wybrałem grass-rol i nie narzekam. Decyzja należy do ciebie. Z mojej strony to bierz dwa rzędy ciętych talerzy. Robiłem strumykem i wdaje mi się że grass rol lepiej wykonany. Bometem nie robilem Może mi sę tylko wydaje. Wybierz sie na składnice i poogladaj

konrad1990    26

Napewno jak kolega wyżej napisał talerze wycinane a nie gładkie. Ja osobiście bym wolał kompakt. Żadne V bo mam i do końca zadowolony nie jestem z efektów pracy. Tyle, że żadnej z wymienionych firm nie posiadam . To ogólne spostrzeżenia a każdy wiadomo może mieć inne. Co do szerokości to nie zaszalejesz. Szerokość ciągnika to wszystko wg mnie bo z tym pasuje gonić żeby był efekt.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Luki1988
      Witam, panowie można coś kupić w tych pieniądzach? Zależy mi na tym przedziale mocy, może być opcja podstawowa bez bajerów, mechaniczny, jedynie rewers przydałby się. Belarus odpada:)
    • Przez darsonspire
      Witam i jak w temacie i chcialem dodac ze potrzebuje ladowacza do ciagnika lamborghini spire jest to odpowiednik R2 ciagnik 90 konny i złożony jest wniosek na udzwig do 1600kg. Co byscie polecili a dokladniej jaka firma chwali sie obecnie najlepsza opinnia uzytkownikow, co byscie mogli mi podpowiedziec przy kupnie na co zwrócić uwage przy eweltualnym dogadywaniu u dealera? Osobiscie zastanawialem sie nad agromaszem oraz intertechem a i oczywicsie traktor nie ma adaptacji i czy robia ja firmy produkujace tury czy to trzeba gadac z dealerem czy owa produkuje? 
    • Przez mieczownik
      Witajcie stoje przed zakupem prasy Jaka prase polecacie do siana słomy i sianokiszonki 😉 ciagnik do prasy to Claas Arion 620 Ursus 1224 ❤❤❤
    • Przez witek103
      Witam. Mam pytanie czy ktoś handlował z firmom  MAJ-POL z Barkowa? 
      Gość chce zaliczki za sprzęt który stoi w niemczech , powiedział  ze jak go przywiezie do polski i mi się nie spodoba to odda całą kase. Pytanie czy można mu zaufać? Miał ktoś takom sytuacje?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj