Skocz do zawartości
jedrus2020

Opony bierznikowane z terenówki do tura w 60

Polecane posty

sadek9    45
u nas próbowaliśmy Ale słabo to pasowało to raz a 2 że jak już tak by pasowało na felge to koniecznie zwróć uwagę na nośność opony i odejmij parę procent bo wiadomo ,e już nie jest nowa, najlepiej gdyby można było przymierzyć przed kupnem nawet jakąś podobną i byś wiedział

artur125    789

jutro napiszę wam nośność, bo mam terenówkę na 16stkach

i temat nawet ciekawy, bo mam tura na c330 i zapasowe opony do auta. Ale w c330 to pewnie za ciężko będzie kręcić

Wiadomość z agroFakt.pl

jedrus2020    10
chodziło mi dokładnie o takie opony : https://www.olx.pl/oferta/215-70-16-nowa-bieznikowana-kopia-simex-4x4-CID5-IDre7aL.html indeks nośności nie jest zły. no i gwarancja 2 lata. A cena porównywalna do 7.5 np z Kabata

izydor6280    643

w tym rozmiarze nie powinno być problemu z założeniem na obręcz, tylko czy się opłaca kupować nalewkę, nie wiadomo na jakim podkładzie nalana, jeśli słaby to po kilku latach będzie do wywalenia
jak już wspomniałeś cena jak za nowe Kabaty, więc czy warto się w to pchać ?

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arasowsky
      Witam. Kupuje do swojego T25 tura jednosekcyjnego. Tur ma tylko jedno wejście hydrauliczne bo siłowniki są jednostronnego działania. Z tyłu ciągnika mam dwa złącza. Pod które z nich mam podłączyć siłowniki? 
      Którędy będzie olej wracał? 

• Przez Arasowsky
      Witam,
      sprzedam mocowanie tura do ciągnika MF 255 - solidna rama.
      Cena 650 zł
      Możliwość transportu. Kontakt wyłącznie telefoniczny: 576.704.089

• Przez KamilMaj
      Chciałbym się wam poradzić gdyż w zime wzieliśmy się za c330 i mieliśmy problem z opadaniem podnośnika i tura także brat oddał dolny rozdzielacz (pod siedzeniem) do regeneracji, i wszystko fajnie tylko że cena tej regeneracji nie spodobała mi się bo wyszło ino 100zł, przyszła wiosna, podczepiłem pługa 3 małego grudziądza i okazało się że opada nawet z taką lekką maszyną, no to odrazu padło że cylinder porysowany lecz pod pieliśmy ostatnio tura i tur tez opada i tak się przypatrzyłem i gdy podnosze tura to podnosi się minimalnie podnośnik i pytanie czy moja diagnoza dobra że rozdzielacz dziadosko zrobiony? Mamy się za to brać i od czegoś trzeba zacząć, i dodam że słabo podnosi, ma rozdzielacz coś do tego?
    • Przez kubaursus3p
      Czy opony 18.4/34 będą się zgrywać z przodem. przód 12.4/24 tył aktualnie 16.9/34
    • Przez Poznaniak
      Prosze o porade co moze byc przyczyną ładowacz MF wyposazony w rozdzielacz 2 sekcyjny na linki yoistick z przyciskiem do  sterowana 3 sekcja przez rozdzielacz z cewką do krokodyla.
      Mam problem z pierwszym rozdzielaczem 2 sekcyjnym:
       yoistick góra/dół chodzi bez zarzutu , na jeden bok tez opuszcza idealnie ale na drugi mi sie zaczął dzis zacinac tzn. albo wcale sekcja nie reaguje jedynie waz przy rozdzielaczu sie napreza ,albo idzie w mniejszym zakresie od dołu do równego poziomu i dalej nie chce, albo na pusto idzie ale z balotem juz nie.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.