rex15

Suwak regulacji TUZ chodzi zbyt lekko

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rex15    265

Witam, mam problem z suwakiem od regulacji położenia ramion tylnych. Nie jest w stanie nawet zostać w miejscu, lecz sam zsuwa sie w jedną ze stron :/ jest jakaś śruba regulacyjna zwiekszająca opór tego suwaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

A gdzie jest ta śruba? Musze odkręcić tą ramke dookoła całego panelu z prawej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

jd 7710

 

Ktoś pomoże? :/

Edytowano przez rex15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sitnepres
      Cześć. 
      Od jakiegoś czasu przymierzam się do założenia sadu na 1,5h polu, które nie było uprawiane od 30lat . Miałem niby kupować jakiś traktor. Ale z tego względu, że zajmuję się przetwórstwem drewna mam do dyspozycji ładowarkę teleskopową JCB 530-70. Naszła mnie myśl, że może w jakiś sposób można doposażyć ją o tylni TUZ a może i nawet WOM.
      Przesyłam zdjęcie tyłu ładowarki.

    • Przez Pawel0418
      pług do śniegu w fazie testów.W planach jest hydrauliczne sterowanie prawo-lewo 





    • Przez szwagier84
      https://www.olx.pl/oferta/przedni-tuz-CID757-IDyktIY.html
    • Przez ajer12
      Witam, tak jak w tytule, kupie tuz z wom do MF8120. Ewentualnie wiecie moze od jakich modelow mf pasuje tuz do 8120 ?
    • Przez navara
      Witam po zimie przestał działać tylni podnośnik dźwignią zarówno z kabiny jak i przy błotniku nie idzie nic zrobić stanoł całkowicie mechanizm oznaczony czerwona 1 jakby sie zapiekł. Dodam że ruszajac grzybkiem od dociku w kabinie ramiona ida do góry  lub na dół.  Jak to rozruszac? gdzie tkwi problem? Dźwignia nr 2 od docisku działa ładnie jest ruch na niej a 1 stoi dęba
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj