wysos

lemken VarioOpal x140 nie chce obrócić pługa

Polecane posty

wysos    4
lemken VarioOpal x140 podczas obrotu wykona go do połowy i cofnie spowrotem, co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
może zaworki w kostce się zacięły kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883
może za małe ciśnienie oleju albo za mało oleju w układzie miałem taki sam objaw w starym zetorze w nowszym ciagniku obracal bez problemu

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysos    4
A rozbierał ktoś tą kostkę sam? czy od razu wieźć cały siłownik do jakiegoś zalķadu co się tym zajmuje? dodam że kostka wspawana w sołownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
ja rozbierałem i wymieniałem uszczelki na zaworkach, u mnie nie trzymał siłownik a po wymianie oringow jak ręką odjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez damiandg
      Powiedzcie mi jaki pług będzie lepszy na ciężkie ziemię Do wyboru mam Lemken Opal 120 3+1 i Kverneland AB 100 4 skiby, Wiem że jeden jest obrotowy a drugi zagonowy ale chodzi mi głównie o to który będzie się lepiej sprawował na ciężkiej ziemi bo ma lekkiej to byle czym się nawet zaora. Ogólnie na razie pług będzie pracował z Ursusem 914 ale mam zamiar zmienić na 1224. Myślę że 4 skiby będą odpowiednie bo ursusem 914 będę orał 3 skibami a jak zmienię ciągnik to założę 4 skibę i po problemie.  Myślę że do 15000 coś znajdę.
    • Przez rafalwajda
      SPRZEDAM dodatkowy plusowy korpus lemken opal 90. Odkładnice typu  NEU2B. Nowe lemiesze z obracanym dłutem. Lokalizacja Nowe Brzesko woj. Małopolskie. Cena 2800 do negocjacji 
      Kontakt telefoniczny 721-109-5-dziewięć-zero
       




    • Przez witch
      WItam mam problem iż  kupiłem ostatnio pług lemken variopal, na początku nie chciał obrócić  po kilku próbach obracał , a teraz obraca do połowy i sie wraca,. Zauwazyłem ,że z tyłu 2 węże które ida do rozdzielacza na zdj niżej ten prosty robi w nim ciśnienie i slychać jakby się elektrozawór zaciął ten z lewej strony nad kołem. Kiedyś jak zaciął mi się podnośnik robiło cisnienie we 2 wężach  i ruszyłem go awaryjnie to wtedy elektrozawór sie odciął, próbowałem teraz  dzwiga i opuszcza  lecz dalej pcha przez 1 węża olej. Wrzucam zdj i fimlik.
      Jak się dobrze słuchacie to słychać elekrozawór jak chodzi ciągnik spadł z  900 obrotów na 800-850.
       

       
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj