JarekTymiski

Ciężko działa wspomaganie w 914

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Mam taki problem. Ciężko się skręca w miejscu to nie skręći kołami. Podczas jazdy jest lżej. Mam orbitrol. I jeszcze na dodatek ucieka mi gdzieś olej z zbiorniczka. Tylko nigdzie go nie widać żeby leciał, możliwe że do skrzyni? Podobno pod kabiną po prawej stronie jest jakiś uczszelniacz i on siadł. Miał ktoś tak? 

Vroobel    6

Może być gdzieś nieszczelność i się zapowietrza, po prawej stronie jest pompa od wspomagania i do niej idzie rurka metalowa od zbiorniczka i może na niej jest nieszczelność, jeśli masz zawór w zbiorniczku to możesz go ominąć, może być pompa słaba, zawieszający się zawór w orbitrolu.. przyczyn może być wiele..

robson79    1

Miałem podobnie bardzo ciężko się skręcało a winna była pompą. Jeżeli ubywa oleju i nie widać go na zewnątrz to może uciekać wałkiem pompy. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Poznaniak
      Rozrusznik fortschritt t088 kupiony po generalnym remoncie kilka lat temu i do tej pory nie używałem tego regulatora ale chciałbym zmniejszyć posów .  
      Regulator firmy hydrator wygląda że był nowy.  Kręcąc gornym pokretlem od regulacji nie ma żadnych zmian w szybkości posuwu.
      Powinny być momentalnie czy z opóźnieniem? Czy na wolnych obrotach będą zauważalne? Chcąc zmniejszyć powinno się wkręcić na  czy wykrecic?
      a może mam węże zamienione i dlawie powrót i to nic nie daje ? w takim wypadku w drugą stronę gdy puszczę listwy regulator powinien działać jesli by tak  bylo to nalezy zamienić węże przy silniku?
    • Przez marekrr456
      Witam, czy ktoś wie jak odpowietrzyc układ wspomagania w zetor że 7245?
    • Przez Dwaidko
      Witam. Czy może wie ktoś jak zbdowany jest hamulec ręczny w john deere 6800. Gdyż zastanawiam się nad jego naprawą i nie wiem czy są w nim tarczki czy taśma. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez SebastianP
      Chciałbym samodzielnie zamontować wspomaganie do c330 napędzane z rozrządu. Oś okrągła. Montował ktoś? Jaki zestaw polecacie? Mile widziane linki, oceny i opis problemów przy montażu. Pozdrawiam.
    • Przez Kamilc360pL
      Snapchat-1391671675.mp4 Witam mam problem mianowicie zatrzymałem się ciagnikiem wrzuciłem luz wyszedłem z kabiny po ponownym wejściu wbiciu biegu ciągnik nie reaguje. Wszystko inne jest sprawne. Po przelaczeniu rewers na położenie jazdy w tył nic się nie dzieje w przod też. Półbieg został w jednej pozycji i nie przełącza się. Proszę o pomoc i z góry dziękuję 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj