MarcinKoczewski

Tur mechaniczny na linke do c360

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witajcie mam na oku za nie duze pieniądze kupić tura  na linkę do c360 

I tu Mam dylemat idą te plozy  pod ciagnikiem jakie macie zdanie o tym 

Da się jakoś wyżej umocowac  czy coś w tym stylu  chodzi mi o te plozy  

Bo widziałem ze to strasznie nisko 

Przy orce się nie  zawisnie  ?

Edytowano przez MarcinKoczewski

Alamo    1307

Nie zawiesza się na ornej ziemi,na ugorze czasem potrafi (torf i piasek),gdy kończysz rozrzucać bruzdy,koła wpadają, szyny trą o darń.Koło chwilę zamiele i wisisz.Co i tak nie zmienia faktu że warto zakładać bez przeróbek

robert1226    69
Dnia 9.09.2018 o 19:58, MarcinKoczewski napisał:

Witajcie mam na oku za nie duze pieniądze kupić tura  na linkę do c360 

I tu Mam dylemat idą te plozy  pod ciagnikiem jakie macie zdanie o tym 

Da się jakoś wyżej umocowac  czy coś w tym stylu  chodzi mi o te plozy  

Bo widziałem ze to strasznie nisko 

Przy orce się nie  zawisnie  ?

Stajemnica przed tym samym problemem .

Ja swojego porozcinałem i te ramę dałem jak najwyżej ile się dało i w sumie prześwit ciagnika zmniejszył  się tylko o grubości tej ramy. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zenas
      Witam
      Może ktoś w łatwy i prosty sposób wyjaśni jak podłączyć hydraulikę TUR 2 do ciągnika, tzn gdzie podłączyć zasilanie to wiem, ale gdzie powrót oleju z ładowacza? jedno wolne miejsce które widzę jest zajęte, ta fotka poniżej pokazuje złe podłączenie.

• Przez bartekcuber
      witam mam problem z ciśnieniem oleju silnika na zimnym ma 4,5 atmosfery a na gorącym nie całe 1 miezone zegarem ściągnąłem misę by zobaczyć panewki nie które panewki główne są one koloru szarego metalicznego a miejscami jakby żółte i tu pytanie czy to żółte to jest wyrobienie się panewki ?
    • Przez eddi87
      Witam, Panowie w jakie marki i modele celować przy wyborze siewnika do c360? 3m szerokosci odpada bo pola górzyste co by przodu nie podnosiło. Siew pszenicy, jęczmienia i grochu siewnego. Używany do 4 tys osobiscie myślałem o fionie. Jakie są wasze typy? Dostępność części zamiennych też wpływa na wybór. 
    • Przez usiu4513
      Witam czy kabina od c 360 podejdzie do c330 ? I jesli nie to czy duzo trzeba przerabiać? 
    • Przez johny22
      Witam, 
      Stoję przed zakupem siewnika mechanicznego 3m (nowy). Rozważam Polskiego Agromasz sr300 lub Poloneza 550 od Uni  w wersji z podwójnym mijanym talerzem kółkiem dociskowym i elektrycznymi ścieżkami technologicznymi. Czy ktoś ma możliwość porównania tych siewników w praktyce albo opis wad zalet tego którego użytkuje z powyżej wymienionych i czy wg zakup naszych polskich siewników ma sens ? Siewnik będzie wykorzystywany w uprawie bezorkowej w mulcz i sprzęgany do zestawu uprawowo siewnego, obsiewany areał do 40 ha rocznie 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.